Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Obierz kurs na radość

Obierz kurs na radość

Akademia Żeglarska
Dodano: 29. 04. 2015
Tagi: BMW, Wakacje, Weekend, Akademia Żeglarska, Aktywny wypoczynek

Warszawa/Mikołajki. BMW kolejny sezon napędza Akademię Żeglarską 180s.pl stacjonującą w Przystani na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach. Już od początku maja wszyscy chętni będą mogli odkryć pasję żeglowania na ekskluzywnych jachtach pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Całodzienne szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej i zostały stworzone z myślą o osobach początkujących i średniozaawansowanych. Dodatkową atrakcją dla kursantów jest możliwość zabrania BMW na całodzienną przejażdżkę.

Akademia Żeglarska
Uczestnicy Akademii będą podnosić swoje kwalifikacje na pokładach jachtów Delphia 33MC podczas rejsów po jeziorach Mikołajskim i Śniardwy. Po zawinięciu do portu na Ptasiej Wyspie, na wszystkich członków załogi będzie czekała kolacja w Hotelu Mikołajki*****.
Więcej informacji na temat Akademii Żeglarskiej 180s.pl napędzanej przez BMW znajduje się na stronie www.zaglezbmw.pl.

BMW Group od lat angażuje się w projekty żeglarskie odnosząc przy tym sukcesy. Ambasador BMW Yachtsport Markus Wieser wraz z załogą wygrał tegoroczne regaty łodzi klasy „Dragon“.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Obierz kurs na radość

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl