Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Nowa Toyota C-HR już w Polsce

Nowa Toyota C-HR już w Polsce

Toyota C-HR
Dodano: 30. 08. 2016
Tagi: Crossover, Toyota, 4x4, Toyota C--HR, Toyota C-HR

Japońskiego crossovera mogła zobaczyć na przedpremierowym pokazie publiczność festiwalu światła, który zorganizowano w Toruniu.

Prezentacja Toyoty C-HR odbyła się w miniony weekend na scenie przed Teatrem im. Wilama Horzycy w Toruniu w ramach festiwalu Bella Skyway. Wydarzeniu towarzyszył największy w Polsce pokaz światła. Z kolei w salonie Toyota Bednarscy w Toruniu odbył się także przedpremierowy pokaz wnętrza C-HR.

Toyota C-HR
Toyota C-HR
Toyota C-HR
Ceny we wrześniu
Toyota C-HR będzie dostępna z silnikiem 1.2 Turbo o mocy 116 KM oraz 185 Nm maksymalnego momentu obrotowego. To motor, który zadebiutował w Aurisie przy okazji niedawnego liftingu.
Według oficjalnych danych producenta, średnie zużycie paliwa zaczyna się od około 5,7 l/100 km. Trzon oferty C-HR stanowić będzie jednak 122-konna wersja hybrydowa. Dzieli ona technologię z nowym Priusem i spala średnio od zaledwie 3,7 l/100 km.

Ceny nowego modelu poznać mamy już na początku września. Toyota C-HR będzie pozycjonowane pomiędzy Aurisem Touring Sports (ceny katalogowe od 67 900 złotych) a RAV4 (od 108 900 złotych). Toyota C-HR
Toyota C-HR
Toyota C-HR

Toyota C-HR
Toyota C-HR
Toyota C-HR

Autor: .
Źródło: samar
0
Komentarze do:

Nowa Toyota C-HR już w Polsce

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl