Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Nowa motorynka Romet Pony 2016 - powiało Monsterem

Nowa motorynka Romet Pony 2016 - powiało Monsterem

Nowa motorynka Romet Pony 2016
Kultowa Motorynka Romet Pony mocno zapisała się w świadomości Polaków. Była produktem numer jeden, obiektem westchnień i najlepszym przyjacielem młodego pokolenia. Wiemy, że wielu motocyklistów z sentymentem wspomina ten pojazd.

Spełniając oczekiwania młodych ludzi producent wprowadza do oferty motorynkę Pony w zupełnie nowej odsłonie i specyfikacji. Romet Pony – mały pojazd z dużymi możliwościami. Pojemność jego czterosuwowego dwuzaworowego silnika wynosi 49ccm, dzięki czemu można się nim poruszać już od 14-stego roku życia.

Nowa motorynka Romet Pony 2016
Nowa motorynka Romet Pony 2016
Nowa motorynka Romet Pony 2016
Klasyczny silnik znany z naszych wcześniejszych produkcji daje możliwości modyfikacji. 12 calowe koła wyposażone w szerokie opony, zapewniają dobrą stabilność oraz przyczepność. W odróżnieniu do dawnej konstrukcji motorynki, odnajdziemy tutaj wiele rozwiązań, stosowanych zazwyczaj w dużych motocyklach.
Przednie zawieszenie typu upside down, centralny amortyzator z tyłu i hamulce tarczowe na obydwu osiach sprawiają, że nowa Pony gwarantuje kierowcy nie tylko przyjemna jazdę ale też dobrą zabawę. Ciekłokrystaliczny licznik dostarcza najważniejszych informacji o pojeździe, a niska masa oraz kompaktowe wymiary sprawiają że sam motorower jest poręczny i zwrotny.

Nowa motorynka Romet Pony 2016
Nowa motorynka Romet Pony 2016
Jako że konstrukcja motorynki posiada futurystyczne, funbikowe kształty w jej wyposażeniu nie mogło także zabraknąć oświetlenia w technologii led.

Motorynka Romet Pony jest już dostępna w sprzedaży, w cenie 4 499 złotych.

Całkiem fajny ten nowy maluch na 2 kołach, nam z uwagi na kratownicę przypomina nieco Ducati Monstera. A jak Wam się podoba?


Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Nowa motorynka Romet Pony 2016 - powiało Monsterem

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: