SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_7d23_3.MYI'; try to repair it Nissan R35GTR Kuhl Racing - złota Godzilla
Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Nissan R35GTR Kuhl Racing - złota Godzilla

Nissan R35GTR Kuhl Racing - złota Godzilla

Nissan R35GTR Kuhl Racing
Dodano: 07. 01. 2016
Tagi: Tuning, Nissan, Nissan GT-R, Kuhl Racing

Wczorajszy świąteczny wieczór upłynął mi przy filmie "Jiro śni o sushi" to dokument bardzo prosty, skromny ale smaczny. Tytułowy bohater jest Zeusem w kategorii sushi, perfekcjonista w każdym calu, wszystko co wychodzi spod jego ręki to ambrozja. Wkłada w swoją pracę niebywałą ilość serca i stale dąży do doskonałości, mimo zaawansowanego wieku ciągle czuje głód wiedzy. 

Nissan R35GTR Kuhl Racing
Nissan R35GTR Kuhl Racing
Nissan R35GTR Kuhl Racing
W tym doskonałym i perfekcyjnym świecie najbardziej uderza ascetyzm. Jiro jest bardzo oszczędny w słowach, gestach... Nie wiem jak wy, ale ja w ten sposób odbieram cały naród Japoński. Wydają mi się bardzo powściągliwi, skromni i zafiksowani na pracy. Jednak musi być wyjątek, który regułę potwierdzi. 
Zobacz także: Nissan GTR jak kameleon! »
Salon motoryzacyjny w Tokio to tam Japończycy dostają olśnienia i prezentują światu swój polot i kunszt. Nie inaczej będzie w tym roku, Kuhl Racing szykuje naprawdę imponujący projekt. Nie jest to piękność uniwersalna, która spodoba się absolutnie każdemu, ale każdy bez wątpienia doceni misterną robotę i sporą dozę cierpliwości, którą należało w niego włożyć. 
Zobacz także: Porsche Złoto i Krokodyl »
Jeszcze nie możemy obejrzeć R35GTR w pełnej krasie bowiem prace wykończeniowe nadal trwają, ale to co zaprezentował tuner to wielki smaczek. Masywny bodykit wydaje się być wykonany z włokna szklanego. Pokrywa go misterny grawer rodem z baroku, podobne wzory widzieliśmy w kolekcji Dolce & Gabbana w bodajże 2012 roku. Rosjanie będą zachwyceni! 
Więcej informacji i oficjalny debiut już za tydzień!  Nissan R35GTR Kuhl Racing
Nissan R35GTR Kuhl Racing
Nissan R35GTR Kuhl Racing

Nissan R35GTR Kuhl Racing
Nissan R35GTR Kuhl Racing
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Nissan R35GTR Kuhl Racing - złota Godzilla

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl