Strona główna » Tagi - Samochody » Nissan Micra
Nowy Nissan Micra Gen5 Nowy Nissan Micra - zupełnie nowe wcielenie małego hatchbacka
E. Domańska // 16. 11. 2016

Niektórzy z Was zapewne nie wiedzą, lub nie pamiętają, że w plebiscycie na Europejski Samochód Roku 1993 1. pozycję zdobył Nissan Micra II generacji. Auto cieszyło się w Europie dużą... więcej »

Nissan Micra 2013 Odświeżona Micra już w sprzedaży
. // 07. 08. 2013

Gama Nissana Micra na rynek polski opiera się na dwóch benzynowych wersjach silnikowych - wolnossącej 1,2 l o mocy 80 KM oraz 1,2 l z kompresorem o mocy 98 KM - obu dostępnych z manualną lub... więcej »

Nissan Micra 2013 Odświeżony Nissan Micra - koniec z nudą!
E. Domańska // 04. 06. 2013

Nissan oficjalnie zaprezentował odświeżonego Nissana Micrę przeznaczonego na rynek europejski. O ile obecna wersja nie bardzo przypadła nam do gustu, to nowa Micra od razu przykuła naszą... więcej »

Nissan Micra Nissan Micra po faceliftingu
K. Szreder // 25. 03. 2013

Micra po liftingu powinna trafić na rynek w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Mieszczuch Nissana zyskał większe reflektory, nowy grill i zderzak. Klienci mogą wybierać spośród większej... więcej »

Nissan Micra ELLE Nissan Micra ELLE - kobieca edycja specjalna
E. Domańska // 25. 08. 2012

Na brytyjskim rynku zadebiutuje niebawem edycja specjalna Nissana Micra – ELLE. ELLE to jeden z najbardziej popularnych miesięczników dla kobiet na świecie. Pierwszy egzemplarz został wydany w... więcej »

Nowy Nissan Micra Nowy Nissan Micra - mniej kobiecy?
E.Domańska // 05. 10. 2010

Nowy Nissan Micra dostępny będzie w sprzedaży już w listopadzie bieżącego roku. Ze względu na swoją sylwetkę poprzednie modele zyskały popularność głównie wśród pań. więcej »

Następne »