Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Nissan GT-R - edycja limitowana Usain Bolt

Nissan GT-R - edycja limitowana Usain Bolt

Nissan GT-R Usain Bolt
Dodano: 11. 10. 2012
Tagi: Nissan, Nissan GT-R, Edycja Limitowana, Usain Bolt

Usain Bolt to jamajski lekkoatleta, rekordzista świata w sprincie, wielkokrotny mistrz olimpijski i niesamowity showman. W tym roku najszybszy człowiek na globie został twarzą jednego z najszybszych aut na świecie Nissana GT-R.

W ramach rozszerzonej współpracy ze sportowcem powstał wyjątkowy egzemplarz modelu GTR, który pod koniec października trafi na jeden z portali aukcyjnych. Dochód ze sprzedaży auta zasili konto Fundacji Usaina Bolta, która wspiera rozwój dzieci na w jego rodzinnym kraju. 

Nissan GT-R Usain Bolt
Nissan GT-R Usain Bolt
Nissan GT-R Usain Bolt
Jamajska błyskawica na swoim koncie ma dziesiątki złotych medali, znalazło to odzwierciedlenie w kolorze nadwozia, elementy pokryte szlachetnym kruszcem znajdziemy również we wnętrzu auta. Rosyjscy magnaci i arabscy szejkowie z pewnością zacierają ręce.
W biegach krótkodystansowych Bolt osiągnął już wszystko mówi się, że chce zmienić dyscyplinę. W połowie przyszłego roku sprawdzi swoje umiejętności w Corazon Classic Match czyli meczu Realu Madryt z Manchesterm United. Parafrazując Aleksandra Kwaśniewskiego - Nie idź tą drogą Usainie, zabierz się za projektowanie aut. Nissan GT-R Usain Bolt
Nissan GT-R Usain Bolt
Nissan GT-R Usain Bolt
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Nissan GT-R - edycja limitowana Usain Bolt

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl