Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Nie żyje Jules Bianchi

Nie żyje Jules Bianchi

Bianchi
Dodano: 18. 07. 2015
Tagi: Formuła 1, Bianchi

5 października 2014 roku na  na torze Suzuka, Francuski kierowca F1 Jules Bianchi uderzył w dźwig służący do odholowywania uszkodzonych bolidów. Doznał rozległego uszkodzenia mózgu i w stanie krytycznym trafił do Szpitala Generalnego Prefektury Mie w Yokkaichi. Niestety nie udało się wygrać walki o jego zdrowie i życie. 26-letni kierowca odszedł dziś nad ranem.

Bianchi
Bianchi
Bianchi
Rodzina Julesa Bianchi wydała specialne oświadczenie. „Jules walczył do samego końca, jak robił to zawsze, ale dziś jego walka ustała. Czujemy ogromny, nieopisany ból. Chcemy podziękować personelowi medycznemu szpitala w Nicei, (...) pracownikom Centrum Medycznego w prefekturze Mie (w Japonii), którzy zajmowali się Julesem bezpośrednio po wypadku, a także wszystkim innym lekarzom, którzy byli zaangażowani w opiekę nad nim. Ponadto dziękujemy przyjaciołom Julesa, jego fanom i wszystkim, którzy okazali współczucie (...). Dało nam wielką siłę i pomogło radzić sobie w tak ciężkim czasie. Słuchając i czytając wiele wiadomości od kibiców zdaliśmy sobie sprawę, jak bardzo Jules dotknął serca oraz umysły tylu ludzi na świecie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tak trudnym momencie, gdy będziemy próbowali pogodzić się z odejściem Julesa".
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Nie żyje Jules Bianchi

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl