Strona główna » Aktualności » Nie polecam - jakich marek klienci nie kupiliby ponownie?

Nie polecam - jakich marek klienci nie kupiliby ponownie?

Używane auta USA
Dodano: 08. 09. 2014
Tagi: Badania, Badanie rynku

Samochód dla mieszkańca USA. Ma wyeliminować chodzenie gdziekolwiek piechotą, wszak trzeba dbać o komórki tłuszczowe, musi pomieścić kubki ze Starbucksa dla całej drużyny futbolu amerykańskiego, dobrze by nie zastosowano takiej technologi kosmicznej jaką jest manualna skrzynia biegów i koniecznie klimatyzacja!
Amerykański portal thecarconnection.com zapytał swoich użytkowników o opinię na temat posiadanych aut. Wyniki ankiety stworzyły ranking marek, których Amerykanie zdecydowanie nie polecają.

Używane auta USA
Używane auta USA
Używane auta USA
Miejsce 5 - Scion
Marka córka należąca do Toyoty. Jedną z ostatnich rzeczy, którą zarzucilibyśmy Toyocie jest awaryjność. Amerykanie uważają przeciwnie dorzucając do tego niską jakość wykończenia. Tylko 26 procent użytkowników ponownie zdecydowałoby się na zakup z gamy Scion.
Miejsce 4 - Jaguar
Tu chciałoby się powiedzieć jedno - widziały gały co brały. Brytyjska marka produkuje samochody piękne, ale również drogie i ekskluzywne. Stawiany zarzut - auta są zbyt drogie w eksploatacji. Ponowny zakup deklaruje 25 procent.

Miejsce 3 - Dodge

Chcemy masywnej sylwetki, dużego i mocnego auta, ale nie mamy wystarczających funduszy na coś bardziej wypasionego. Co wybieramy za wielką woda? Auta marki Dodge. Należąca do Chryslera marka zbiera cięgi za słabej jakości wykończenie i awaryjność. Mieć ciastko i zjeść ciastko to piękna wizja, ale nie zawsze się udaje. Zakup kolejnego auta tej marki deklaruje 23 procent mieszkańców USA.

Miejsce 2 - Chrysler
Zdawałoby się, że to ideał. A jednak niestabilna pozycja marki i mały wybór modeli sprawiły że na ponowny zakup zdecydowałoby się 22,7 procent klientów.

Miejsce 1 - Mitsubishi
Zarzuty podobne do tych, które padają w przypadku marki Scion. Bardzo niska jakość wykończenia i słaba dostępność części zamiennych. Powrót do marki zapowiada zaledwie 21,8 procent Amerykanów.

Ciekawe jak taki ranking wyglądałby by w Polsce. Fordy Fiaty i Francuskie? Chociaż nie...Forda Focusa ujrzysz na chyba każdym parkingu...
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Nie polecam - jakich marek klienci nie kupiliby ponownie?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl