Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » New Warsaw - coraz bliżej finału!

New Warsaw - coraz bliżej finału!

New Warsaw
Dodano: 21. 03. 2013
Tagi: Warszawa, New Warsaw

Skoro Kopernik była kobietą, to i w New Warsaw można się doszukac damskiego pierwiastka. W styczniu i Ty, i Twoja przyjaciółka mogłyście zagłosować na jeden z czterech projektów Warszawy XXI wieku. Akcja cieszyła się ogromną popularnością, obiecałyśmy informować Was o jej przebiegu, więc czas na aktualizację.
Zobacz także: To Ty decydujesz jak będzie wyglądała nowa Warszawa! »
Kilka dni temu podczas targów motocyklowych we Wrocławiu, można było przyjrzeć się modelowi nowej Warszawy w skali 1:18. Małe gabaryty sprawiły, że przetłoczenia widoczne na wizualizacjach zniknęły na makiecie, a jednocześnie pojawiły się porównania do modelu Continental GT. Warto zerknąć na grafikę i wyrobić sobie własne zdanie.

New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw a Bentley
New Warsaw a Bentley
Warszawa
Warszawa
Czy młodzi Wrocławianie dokonają przełomu w Polskiej motoryzacji i sprawią, że biznesmeni porzucą niemieckie limuzyny na rzecz rodzimej produkcji? Niewykluczone, Warszawa nie ma się bowiem czego wstydzić. Pod maską znajdzie się sześciolitrowy silnik V12 o mocy 400 KM - pierwsza setka po 5,6 sekundy.
We wnętrzu przywita nas drewniana podłoga, chromowane elementy, skórzana tapicerka, a także schowek na parasole i stojak na koszule - nic tylko zamieszkać! Zastanawiacie się pewnie gdzie ten kobiecy pierwiastek, otóż centrum dowodzenia autem sterowane z ipada odpowiada ciepłym damskim głosem.

New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
Auto powinno być gotowe w maju przyszłego roku, jeśli znajdą się kupcy powstanie 10 wyjątkowych pojazdów. Trzymamy kciuki!
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

New Warsaw - coraz bliżej finału!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: