Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Najbardziej efektowna policja na świecie - takie rzeczy tylko w Dubaju

Najbardziej efektowna policja na świecie - takie rzeczy tylko w Dubaju

policja w Dubaju
Dodano: 01. 06. 2016
Tagi: Nissan GT-R, Bentley Continental, Policja, BMW i8, Dubaj

Najbardziej efektowne policja na świecie jest w Dubaju. I nie bez powodu. Nigdzie indziej nie znajdziesz plejady najfajniejszych, najszybszych, najmodniejszych i najbardziej potężnych roadsterów, za kierownicami których siedzą funkcjonariusze w policyjnych mundurach.

 

Ostatnio w sąsiedztwie najwyższego budynku na świecie - Burj Khalifa – blask fleszy rozjaśniał policyjne BMW i8, dwudrzwiowego Bentleya Continental oraz Nissana GT-R.

policja w Dubaju
policja w Dubaju
policja w Dubaju

 

Inne samochody będące w posiadaniu dubajskiej policji to Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, kabriolet  Rolls Royce, a także Koenigsegg.

 

Zadaniem tych super samochodów jest jednak bardziej zadawanie szyku niż pościg i chwytanie przestępców. Są wykorzystane jako przejaw wspaniałego wizerunku policji w Dubaju.

 

To jeden z powodów, dla których warto odwiedzić Dubaj. To swoisty „Truman Show”, tu wszystko jest transmitowane na żywo.

policja w Dubaju
Autor: E. Domańska
Źródło: luxurylaunches
0
Komentarze do:

Najbardziej efektowna policja na świecie - takie rzeczy tylko w Dubaju

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl