Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Nadjeżdża Audi RS Q3 na sterydach

Nadjeżdża Audi RS Q3 na sterydach

Audi RS Q3
Dodano: 08. 02. 2016
Tagi: Audi, 4x4, Targi motoryzacyjne, Audi RS Q3

Nowa wersja Audi RS Q3 Performance gwarantuje kierowcy sprint do setki w czasie zaledwie 4,4 sekundy. Ten sportowy crossover wejdzie na rynek już za kilka miesięcy.

W porównaniu ze "zwykłym" Audi RS Q3 w wersji Performance zwiększono moc silnika 2.5 TFSI. Dokładnie o 27 KM – czyli aż do 367 koni. Maksymalny moment obrotowy o wartości 465 Nm dostępny jest w przedziale od 1625 do 5550 obr./min.

Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Kierowca RS Q3 Performance może liczyć na prędkość maksymalną wynoszącą 270 km/h. W cyklu mieszanym zgodnym z wytycznymi NECD samochód spala według danych fabrycznych od około 8,6 litra benzyny na 100 km.
Standardową, 7-stopniową automatyczną skrzynię biegów S Tronic zorientowano na sportowe osiągi. Dwusprzęgłowa przekładnia charakteryzującą się bardzo krótkim czasem przełączania biegów. Cały proces zmiany przełożeń odbywa się automatycznie, ale prowadzący może zmieniać biegi samodzielnie za pomocą manetek przy kierownicy.

Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Kierunek Genewa
Bez dodatkowej opłaty nimiecka marka oferuje pakiet stylistyczny RS Performance. W jego skład wchodzą dwubarwne siedzenia w kolorze czarno-niebieskim. Inne elementy – takie jak sportowa kierownica skórzana RS, kołnierz dźwigni zmiany biegów, środkowy podłokietnik i dywaniki – ozdobione są kontrastowym niebieskim szwem.

Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Dekoracyjne wstawki wykonane z niebieskiego karbonu, gdzie w karbonowy materiał wpleciona jest niebieska nić, stanowią uzupełnienie tej kombinacji.

Premiera RS Q3 Performance odbędzie się w marcu podczas salonu w Genewie. Dostawy do klientów rozpoczną się zaś w drugim kwartale 2016.  
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3

Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3

Audi RS Q3
Audi RS Q3
Autor: .
Źródło: samar
0
Komentarze do:

Nadjeżdża Audi RS Q3 na sterydach

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl