Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Na święta zapal świecę o zapachu...dwusuwowego silnika

Na święta zapal świecę o zapachu...dwusuwowego silnika

Świece
Dodano: 20. 12. 2013
Tagi: Motocykle, Odjechane, Świece

Po weekendowym krótkim jak na standardy polskie rajdzie po centrum handlowym wniosek nasuwa się jeden - sezon świąteczny wystartował w najlepsze. Cóż, im dłużej trwa sezon tym więcej złotówek znajdzie się w kasach przedsiębiorców. Eksperci szacują, że gra toczy się o blisko 20 mld złotych, które Polacy wydadzą na przygotowanie świąt i oczywiście prezenty! 

Świece
Motocykle
Motocykle
Jasne, niektórych Mikołaje, renifery i choinki w listopadzie denerwują, ja jednak korzystam i rozpoczynam zakupy prezentów. Rozłożone na kilka tygodni gwarantują spokojne i w miarę rozsądne wybory, umówmy się tłok w sklepach, albo przesyłka kurierska, która zamiast 24 godzin idzie bity tydzień to nie jest coś co nas relaksuje. Jeśli macie wśród bliskich zapalonych motocyklistów mamy dla Was propozycję prezentową, firma Maven przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe "nuty zapachowe" świeczek. 
Nie lada gratka dla miłośników dwóch kółek, którzy w okresie jesienno - zimowym cierpią, po rozstaniu ze swoją miłością. Mowa o świecach o zapachu dwusuwowego silnika...Drugą opcją jest "open road" o zapachu czarnego zamszu i morza... Pachnie wakacyjnymi wojażami! Cena - 20 dolarów.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Na święta zapal świecę o zapachu...dwusuwowego silnika

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: