Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Mitsubishi Outlander Rodzinnym Samochodem Roku 2012

Mitsubishi Outlander Rodzinnym Samochodem Roku 2012

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander odniósł zwycięstwo w kategorii Samochód Rodzinny w plebiscycie na Najlepszy Kobiecy Samochód 2012 Roku organizowanym przez Twój Styl - prestiżowy miesięcznik dla kobiet.
Zobacz także: galerię zdjęć Mistubishi Outlander III generacji »
W konkursie brało udział 36 modeli aut, debiutujących w 2012 roku na polskim rynku. Jury, w skład którego weszła Ilona Łepkowska, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Anna Dereszowska i Agnieszka Litorowicz-Siegert, doceniło siedmioosobowy SUV Mitsubishi Outlander za przestronność, znakomite osiągi i własności jezdne, niskie spalanie oraz nienaganną jakość wykonania i materiałów.

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Po raz pierwszy na testy samochodowe zostały zaproszone czytelniczki Twojego Stylu, które pełniły funkcję głosu doradczego jury. W konkursie trwającym cały ubiegły rok jury oceniało auta w 5 kategoriach: Samochód Miejski, Samochód Rodzinny, Samochód Prestiżowy, Samochód z Wizją  i Najpiękniejszy Samochód.
„Nikt lepiej niż kobiety nie oceni samochodu pod kątem przydatności dla rodziny, dlatego ta nagroda jest dla nas niezwykle cenna. Cieszymy się tym bardziej, że to już drugi tytuł Najlepszego Samochodu Rodzinnego dla Mitsubishi Outlandera.” podkreśliła Kinga Lisowska – PR Manager MMC Car Poland odbierając statuetkę.

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander trzeciej generacji zadebiutował w Polsce jesienią 2012 roku. To niezwykle dopracowany i bezpieczny pojazd. Mocną stroną Mitsubishi Outlandera jest zaawansowany technicznie napęd 4x4, sprawdzony w najcięższych terenowych rajdach. Dobre osiągi gwarantują nowe silniki: cicha, 2-litrowa benzynowa jednostka o mocy 150 KM i wysokiej kulturze pracy, współpracująca z automatyczną, bezstopniową skrzynią biegów CVT i 5-biegową przekładnią manualną oraz oszczędny, turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM, który jest dostępny z nową automatyczną przekładnią oraz 6-biegową manualną skrzynią biegów.

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Dzięki obniżonej masie pojazdu, niskiemu współczynnikowi oporu powietrza oraz nowemu trybowi pracy układu napędu na 4 koła zwanemu ECO 4WD użytkowanie nowego Outlandera wiąże się z wyjątkowo małym spalaniem i niższymi kosztami.

Outlander trzeciej generacji tworzy nowy standard w zakresie bezpieczeństwa w tej klasie samochodów. Oferuje 7 poduszek bezpieczeństwa, wzmocnioną konstrukcję nadwozia RISE i najnowocześniejsze rozwiązania dotąd stosowane w samochodach wyższej klasy: system zapobiegania kolizjom czołowym, adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz system ostrzegania przed opuszczaniem pasa ruchu.

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Dobrze znany rodzimym klientom i słynący z niezawodności Outlander jest oferowany z 4-letnią gwarancją do 300 000 km i możliwością przedłużenia tej gwarancji do 5 lat.
Autor: E.D.
Źródło: mototarget
0
Komentarze do:

Mitsubishi Outlander Rodzinnym Samochodem Roku 2012

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl