Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Michael Schumacher - kolejne oznaki poprawy stanu zdrowia

Michael Schumacher - kolejne oznaki poprawy stanu zdrowia

Michael Schumacher
Dodano: 15. 04. 2014
Tagi: Formuła 1, Schumacher, F1

Niespełna dwa tygodnie temu informowałyśmy, że Michael Schumacher wykazuje oznaki świadomości. Według najnowszych wiadomości przekazanych przez menedżerkę kierowcy – są dalsze przejawy poprawy stanu jego zdrowia.

W niedzielnym wywiadzie na żywo dla niemieckiej stacji ARD, Sabine Kehm powiedziała: „Są krótkie chwile, kiedy przejawia oznaki przytomności, wykazuje małe oznaki poprawy. Są chwile kiedy nie śpi i są chwile, gdy jest przytomny.”

Michael Schumacher
Jednocześnie Kehm wyjaśniła: „Oczywiście, nie jestem lekarzem. Z medycznego punktu widzenia jest różnica pomiędzy stanem przebudzenia a przytomności, a ta ostatnia oznacza możliwość interakcji z otoczeniem. Nie chcę ujawniać więcej szczegółów z szacunku dla rodziny, ale nie mamy żadnych  wątpliwości co do umiejętności lekarzy leczących Michaela, są ekspertami w swojej dziedzinie. "
Niezależnie od tego, że powyższa informacja pochodzi prosto od menedżerki Michaela Schumachera, czyli od jednej z bliskich mu osób, które zauważają poprawę, a nie pochodzi od opiekujących się nim lekarzy, mamy nadzieję, że jest to prawda.

O dalszym, miejmy nadzieję dalej poprawiającym się, stanie zdrowia Schumiego będziemy pisać, gdy tylko będą do nas docierać kolejne wiadomości.
Autor: E. Domańska
Źródło: Autoevolution
0
Komentarze do:

Michael Schumacher - kolejne oznaki poprawy stanu zdrowia

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl