Strona główna » Kobieta » Uroda » Mezoterapia skuteczną metodą walki z wypadaniem włosów

Mezoterapia skuteczną metodą walki z wypadaniem włosów

Mezoterapia skuteczną metodą walki z wypadaniem włosów
Do niedawna problem ten dotyczył głównie mężczyzn. Dziś z wypadaniem włosów borykają się także kobiety. Poszukując skutecznej metody walki z problemem nadmiernego łysienia warto poddać się zabiegom mezoterapii igłowej HairCare®.

Zabiegi mezoterapii igłowej polecany są szczególnie osobom borykającym się z łysieniem plackowatym i androgenowym. Terapia sprawdza się także u kobiet, u których wypadanie włosów jest konsekwencją zmian poziomu hormonów po ciąży, a także u osób mających słabe krążenie.

Mezoterapia skuteczną metodą walki z wypadaniem włosów
Podczas pojedynczego zabiegu dochodzi do stymulacji wzrostu włosów i przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy. W terapii wykorzystywany jest innowacyjny preparat HairCare®, będący połączeniem naturalnych składników o wysokim stężeniu, pozwalającym na skuteczną walkę z łysieniem. Mezoterapia stymuluje wzrost i zapobiega wypadaniu włosów, poprawia ich strukturę i sprawia, że są mocne, pełne blasku i odżywione. Po zakończonej terapii odzyskują miękkość i gładkość. Dzięki zabiegom cebulki włosa ulegają wzmocnieniu.

- Podczas zabiegu mezoterapii lekarz wstrzykuje w głąb skóry substancje aktywne, które stymulują regeneracje włosów. W tym celu wykorzystuje jednorazowe strzykawki, wyposażone w bardzo cienkie igły. Pojedyncza sesja trwa około 20-30 minut
- wyjaśnia dr Ewelina Styczyńska-Kowalska z krakowskiej Kliniki VESUNA, w której wykonywany jest w pełni bezpieczny zabieg. Zazwyczaj terapia przebiega w dwóch etapach. Początkowo leczy się stany chorobowe, przywracając prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy i dbając o regenerację włosa. W drugim etapie stosuje się serię zabiegów pozwalających na podtrzymanie osiągniętych rezultatów - dodaje.
Terapia mezoterapii igłowej HairCare® planowana jest indywidualnie. Cykl zabiegów obejmuje zwykle w fazie uderzeniowej 1 zabieg co 10-14 dni przez okres 2 miesięcy, a w fazie pielęgnacyjnej 1 zabieg w miesiącu przez okres 3-6 miesięcy. Zabiegi mogą być uzupełnieniem dla leczenia farmakologicznego, przyspieszając efekty stosowanej terapii.

Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
1
Komentarze do:

Mezoterapia skuteczną metodą walki z wypadaniem włosów

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Mezoterapia skuteczną metodą walki z wypadaniem włosów

lilka // 29.06.2018 18.02

Jakoś nie jestem przekonana do takiej terapi. Ja stosuje Profolan zatrzymuje łysienie i stymuluje naturalny porost włosów. http://nplink.net/bdAOJ9HS


Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl