Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Metrocab - grunt to ekologia!

Metrocab - grunt to ekologia!

Metrocab
Dodano: 19. 01. 2014
Tagi: Taksówki, Londyn

W ubiegłym roku portal hotels.com przeprowadził międzynarodową ankietę, której celem było wyłonienie miasta w którym taksówki są najlepsze. 22 procent głosujących wskazało na taksówki z Londynu.

Są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o bezpieczeństwo, czystość, życzliwość kierowcy czy komfort jazdy. "Black Cabs" są również przyjemne dla oka, niestety nie będzie można powiedzieć tego o ich następcy. Paliwożerne i mało ekologiczne taksówki mają zostać zastąpione przez wersje przyjazne środowisku. Jedną z propozycji jest MetroCab firmy Frazer-Nash.

Metrocab
Metrocab
Metrocab
1-litrowa jednostka benzynowa umieszczona z przodu będzie używana wyłącznie do ładowania akumulatorów.Osobliwej urody taksówka może przejechać na jednym ładowaniu 560 km i rozpędzić się do 129 km/h. Zużycie paliwa - 3,14 l/100 km, wynik doskonały!
We wnętrzu, sporo miejsca dla siedmiu pasażerów i osób niepełnosprawnych poruszajacych się na wózkach inwalidzkich. Auto ma być projektowane i składane na Wyspach.
Metrocab
Metrocab
Metrocab
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Metrocab - grunt to ekologia!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl