Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Mazda MX-5 pobiła kolejny rekord Guinessa

Mazda MX-5 pobiła kolejny rekord Guinessa

Mazda MX-5
Dodano: 18. 06. 2013
Tagi: Rekordy, Rekordy Guinessa, Mazda, Mazda mx-5

15 czerwca podczas MAX-5 2013 w Lelystad w Holandii, Mazda ustanowiła nowy rekord Guinnessa.

W paradzie na drogach wokół RDW Test Centre uczestniczyły łącznie 683 modele Mazda MX-5, tworząc największą w historii kolumnę tych aut.

W przedsięwzięcie zaangażowało się 1450 uczestników, dzięki którym udało się pobić dotychczasowy rekord, wynoszący 459 Mazd MX-5 zgromadzonych w jednym miejscu (ustanowiony w Essen w Niemczech w 2010 roku).

Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Wśród atrakcji Imprezy MAX-5 2013 znalazły się pokazy wyścigowych modeli z Ribank Mazda MaX5 Cup oraz prezentacja Mazdy3 20B wyposażonej w silnik z trzema wirującymi tłokami.

Uczestnicy mogli również przetestować najnowszą technologię i-ACTIVSENSE i spróbować swoich sił na jednym z symulatorów wyścigowych.
Oprócz tego, podczas specjalnego pokazu wręczono nagrody właścicielom najpiękniejszych i najbardziej autentycznych egzemplarzy MX-5.

Na koniec dnia około 250 samochodów utworzyło największe kino samochodowe w Europie. Wszyscy chętni obejrzeli film "Arbitraż" z udziałem Richarda Gere. Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Autor: .
Źródło: mototarget
0
Komentarze do:

Mazda MX-5 pobiła kolejny rekord Guinessa

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl