Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Marquez i Pedrosa testowali Hondę Civic Type R

Marquez i Pedrosa testowali Hondę Civic Type R

Marquez Pedrosa Honda Civic Type R
Dodano: 11. 02. 2016
Tagi: Honda, Honda Civic Type R, MotoGP, Pedrosa, Marquez

Gwiazdy Hondy ze świata sportów motorowych – zarówno dwu-, jaki i czterokołowych – zademonstrowały możliwości Civica Type R na torze Castelloli Circuit w okolicach Barcelony.

Obok Tiago Monteiro, kierowcy zespołu Castrol Honda WTCC, stanęli motocykliści z teamu MotoGP – Marc Marquez i Dani Pedrosa. Do ekipy dołączył Toni Bou, legenda trialu z zespołu Repsol Honda.

Marquez Pedrosa Honda Civic Type R
Marquez Pedrosa Honda Civic Type R
Marquez Pedrosa Honda Civic Type R
Marc Marquez wypowiedział się na temat osiągów auta: „To niesamowite, że samochód przeznaczony do ruchu ulicznego dostarcza tylu emocji podczas sportowej jazdy”.

Po zakończeniu jazd, Marquez, Pedrosa, Bou i Monteiro dostali kluczyki do własnych Civiców Type R, którymi będą mogli jeździć przez cały sezon 2016.
Honda Civic Type R znalazła się na liście pretendentów do nagrody w kategorii Światowy Sportowy Samochód Roku 2016 (World Performance Car). Civic Type R, nazwany autem wyścigowym do codziennego użytku, zdobył wyróżnienie „Sportowy Samochód Roku” przyznane przez francuski magazyn Echappement, a także nagrodę „Sport Auto” w Niemczech. W skład komisji oceniającej World Car of the Year wchodzi 73 dziennikarzy motoryzacyjnych. Zwycięzca w tej kategorii zostanie wyłoniony 24 marca 2016 roku, podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Nowym Jorku.
Marquez Pedrosa Honda Civic Type R
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Marquez i Pedrosa testowali Hondę Civic Type R

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: