Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Mandat za buziaka - rzeczywistość w Hiszpanii

Mandat za buziaka - rzeczywistość w Hiszpanii

Para
Dodano: 15. 01. 2015
Tagi: Prawo, Policja, Hiszpania

Jeśli nie chcesz mojej zguby to nie całuj mnie dziś luby! A już na pewno nie kiedy prowadzisz auto w Hiszpanii, tamtejsza policja jest wyjątkowo surowa jeśli chodzi o "niestandardowe" zachowania. Boleśnie przekonała się o tym młoda dziewczyna podróżująca ze swoim narzeczonym. Otrzymała mandat wysokości 80 euro za to, że narzeczony pocałował ją w policzek w czasie jazdy.

Pokrzywdzona zapewnia, że cały czas patrzyła na drogę a na dodatek jechała wolno. Policja stanęła pod ostrzałem opinii publicznej i internatów pozostała jednak niewzruszona.  „Nie pozwolimy, abyś oddała życie za pocałunek” - taki wpis zamieściła Hiszpańska drogówka na portalu społecznościowym. Policja przypomniała, że mandatami sięgającymi nawet 1 000 euro karane jest golenie się, malowanie i jedzenie za kierownicą. Zapewniła jednocześnie, że takie zachowania wcale nie są rzadkością.
Para
Para
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Mandat za buziaka - rzeczywistość w Hiszpanii

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl