Strona główna » Tagi - Serwis główny » Mandat
Mandaty z fotoradarów dla właścicieli aut – uważaj, komu pożyczasz samochód
. // 19. 03. 2015

Kierowcy, którzy zostali uwiecznieni na zdjęciu przez fotoradar, często nie chcą przyznawać się do przewinienia. Nic dziwnego, że ściąganie należności jest problematyczne. więcej »

Policja Finlandia W Finlandii nie warto przekraczać dozwolonej prędkości
K. Szreder // 11. 03. 2015
Tagi: Mandat, Finlandia

Finlandia to kraj chłodny, ale mandaty jakie są tam wystawiane za przekroczenie prędkości mogą rozgrzewać portfele. Władze bez skrupułów walczą z piratami drogowymi,... więcej »

mandat Samochód służbowy i mandat - kto płaci?
K. Szreder // 02. 03. 2015

Słupki muszą rosnąć, wykresy muszą się zgadzać, prowizja musi być. Praca pod presją czasu niesie ze sobą ryzyko otrzymania mandatu, bo do klienta trzeba zdążyć na czas. A co dzieje się... więcej »

Marco Reus 450 tys. euro mandatu dla piłkarza Borussii Dortmund
K. Szreder // 20. 12. 2014

W myśl art. 94 k.w osoba, która kieruje pojazdem bez uprawnień narażona jest na karę grzywny wysokości 500 zł. Dużo? Tak to spory uszczerbek na domowym budżecie, ale bywają kary o wiele... więcej »

Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson złapany przez fotoradar
ED // 22. 10. 2014

Jeremy Clarkson w swojej cotygodniowej kolumnie w gazecie Sun poinformował, że otrzymał punkty karne za przekroczenie dozwolonej prędkości. Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi prezenter Top Gear... więcej »

Amber one Czerwona kartka - odcinkowy pomiar prędkości na A1
K. Szreder // 06. 07. 2014

Przyjechać nad Polskie morze i nie zarobić mandatu? Dla sporego grona kierowców zaczyna być to science fiction. Przenośne fotoradary, auta inspektorów ITD to już codzienność. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Mandat

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl