Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Mamo dawaj na rower - Thule Ridealong

Mamo dawaj na rower - Thule Ridealong

Thule Ridealong
Dodano: 09. 05. 2016
Tagi: Dziecko, Rower, Thule Ridealong

O tym, że warto jeździć na rowerze chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Polacy pokochali dwa kółka czego wyraz dali wygrywając w 2015 roku European Cycling Challenge. Do rywalizacji przystąpiło 39 miast z 15 europejskich państw liderem z 450 tys. kilometrów został Gdańsk. Brawo!

Thule Ridealong
Thule Ridealong
Thule Ridealong
W czasie ubiegłego lata starałyśmy się przekonać Was, że jazda na rowerze jest możliwa również w ciąży, jeśli ta rozwija się prawidłowo a lekarz nie stawia wyraźnych przeciwwskazań.
Zobacz także: W ciąży na rowerze? A dlaczego nie!  »
Dwa kółka to także doskonały sposób na powrót do formy po porodzie i zarażenie malucha aktywnością fizyczną. Latorośl może podróżować w przyczepce lub foteliku. Wybór tych ostatnich jest wielki, ale jeden z nich dość mocno wyróżnia się na tle konkurencji. 
Thule Ridealong to jedyny fotelik na rynku, który wyposażony jest w specjalne "skrzydełka" zabezpieczające rączki dziecka przed otarciem, przyciśnięciem w momencie gdy opieramy dwa kółka o ścianę. Jeśli już o bezpieczeństwie mowa, fotelik wyposażony jest w regulowane zapięcia stóp i podnóżki, regulowane wyściełane pasy łatwe w obsłudze, system zawieszenie DualBeam, który amortyzuje wstrząsy i zapewnia płynną i wygodną jazdę. 
Zobacz także: Przyczepka boczna do roweru, czyli podróżowanie po skandynawsku »
Przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca ( po konsultacji z pediatrą) a wiadomo, że w tak mało zaawansowanym wieku drzemki w czasie dnia się zdarzają. Mama wówczas nie panikuje tylko korzysta z możliwości odchylenia oparcia aż o 20 stopni. Z pewnością "telepiącej główki" do końca nie wyeliminujemy, ale zdecydowanie zwiększy się komfort snu malucha. 

Thule RideAlong
zabezpieczony jest zamkiem Thule One-Key System dzięki czemu bez obaw możesz zostawić cały pojazd przed sklepem, placem zabaw czy pod blokiem koleżanki i nie martwić się o fotelik. Dlaczego lepiej zostawić rower z fotelikiem pod klatką gdy odwiedzasz znajomą a ta nie ma windy? Niestety element do przewozu dzieci swoje waży - co w połączeniu z maluchem i masą jednośladu daje solidny martwy ciąg godny Pudziana. Przybliżona cena detaliczna: 499 zł.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Mamo dawaj na rower - Thule Ridealong

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: