Strona główna » Tagi - Serwis główny » Mama
Magic Stroller Bag Magic Stroller Bag - eleganckie torby do wózka
K. Szreder // 24. 03. 2016

Niektóre mamy wraz z urodzeniem dziecka przenoszą się w świat baloników, pajacyków i serduszek. Dla kobiet, które po porodzie dalej chcą być modne firma Magic Stroller Bag przygotowała... więcej »

torba yummy mummy Ekwipunek dla świeżo upieczonej mamy
ED // 31. 01. 2014

Bycie mamą to fascynujące doświadczenie. Ale już po kilku tygodniach radości, każda mama zaczyna zdawać sobie sprawę z prozaicznych trudności, z jakimi przychodzi jej się zmierzyć. więcej »

Silver Cross Kensington Navy Silver Cross Kensington Navy - wózek rodziny królewskiej
K. Szreder // 23. 07. 2013

Kensington to Rolls Royce wśród wózków, należy do serii Heritage Cellection, arystokracji wśród dziecięcych czterech kółek. Od pokoleń w wózkach tej marki wożeni są przyszli władcy... więcej »

kobieta w ciąży Przyszła mama w podróży
E.Domańska // 30. 06. 2012

Przyszła mama nadal może podróżować, nawet do odległych krajów. Wszystko jednak zależy od samopoczucia, przebiegu ciąży oraz oceny lekarza prowadzącego. Najważniejsze jest to,... więcej »

Anna Przybylska Wózek Gwiazdy - Anna Przybylska, Beyonce Bugaboo Cameleon
K. Szreder // 11. 02. 2012

Bugaboo to firma którą kochają gwiazdy. Modelka Natalia Vodianova mama trójki dzieci została twarzą marki która wspiera walkę z Aids. Efektem tej inicjatywy jest linia produktów... więcej »

Mikado Duet Podwójne szczęście podwójny wózek - Mikado Duet
K. Szreder // 29. 11. 2011

Bliźniaki to podwojne szczęście, ale i podwójne zakupy, także wózkowe. Każda mama powinna pamiętać, że bliźniaki to dwie odrębne osobowości dwie niezależne osóbki. Producenci... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Mama