Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Lumos - nowoczesny i praktyczny kask rowerowy

Lumos - nowoczesny i praktyczny kask rowerowy

Lumos
Dodano: 04. 08. 2015
Tagi: Bezpieczeństwo, Rower

Możesz być mrocznym jeźdźcem jeśli bawisz się w podchody w lesie, ale na pewno nie na drodze kiedy wracasz do domu rowerem. Sama korzystam z tej formy transportu i czasem wydaje mi się, że na tle innych rowerzystów świecę się jak Nowy Świat na Boże Narodzenie. Chcesz być bezpieczny musisz być widoczny, musisz dać szansę innym uczestnikom drogi na zauważenie Twojej osoby, żeby później nie było płaczu!

Lumos
Lumos
Lumos
Lumos zebrał na kickstarterze odpowiednią kwotę do rozpoczęcia produkcji, która rozpocznie się już za 2-3 miesiące.  Kaski do sprzedaży trafią w kwietniu przyszłego roku, ale na czym polega ich wyjątkowość? Chroni przed obrażeniami - ale to raczej oczywiste. Poza tym posiada wbudowany system oświetlenia, którym rowerzysta może zdalnie sterować przy pomocy specjalnego pada zainstalowanego na kierownicy jednośladu. 
Użytkownik za pomocą światła może sygnalizować swoje manewry, to z boku. Z przodu 14 lampek LED oświetla drogę, natomiast z tyłu mamy światło hamowania, zupełnie jak w samochodzie. Całość zasilana jest wbudowaną baterią, którą ładujemy jak telefony. 
Lumos
Lumos
Lumos

Lumos
Lumos
Lumos

Lumos
Lumos
Lumos

Autor: K. Szreder
1
Komentarze do:

Lumos - nowoczesny i praktyczny kask rowerowy

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Lumos - nowoczesny i praktyczny kask rowerowy

IceManPL // 29.10.2015 22.07

A w jakiej cenie będzie taki kask?


Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl