Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Limitowana edycja lakieru O.P.I. "Race Red" z okazji 50. urodzin Mustanga

Limitowana edycja lakieru O.P.I. "Race Red" z okazji 50. urodzin Mustanga

Lakier O.P.I. \
Dodano: 06. 03. 2014
Tagi: Ford Mustang, Kobieta, Moda, O.P.I., O.P.I. Race Red

Marka O.P.I od prawie 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie.

Lakier O.P.I. \
Ford Mustang
Ford Mustang
Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów O.P.I, do grona których należą największe gwiazdy show biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.
A co łączy ją z kultowym modelem Forda - Mustangiem? OPI Products Inc., spółka zależna COTY Inc., oraz Ford Motor Company ogłosiły nawiązanie współpracy z wykorzystaniem wizerunku legendarnego Forda Mustanga.

Kultowa marka obchodzi  w tym roku 50. urodziny, a czerwony lakier O.P.I.  o nazwie „Race Red” - stanowi wyraz uznania dla jednego z najbardziej charakterystycznych kolorów Mustanga.

Ford Mustang
"Ford Mustang uosabia pasję i namiętność jak żadne inne auto, dlatego z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia współpracy z OPI nad tą ekskluzywną kolekcją, która oddaje istotę naszego legendarnego auta - powiedziała Melanie Banker, kierownik ds. marketingu w firmie Mustang. - Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie odważnego charakteru Mustanga oraz emocji, jakie budzi, niż właśnie przez kolor".

Limitowana edycai lakierów do paznokci firmy O.P.I. pojawi się na rynku światowym w lipcu. Chętne? Ja z pewnością będę na niego polować.
Autor: E. Domańska
Źródło: luxurulaunches, douglas
0
Komentarze do:

Limitowana edycja lakieru O.P.I. "Race Red" z okazji 50. urodzin Mustanga

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl