Strona główna » Serwis główny » Aktualności » LeafxPro 2, czyli rowerowy parasol

LeafxPro 2, czyli rowerowy parasol

LeafxPro 2 rowerowy parasol

Prawdziwy rowerzysta deszczu się nie boi, ale jazda w deszczu do przyjemnych nie należy.  Tym razem ciekawe rozwiązanie przebywa nie z kraju "rowerami płynącym" - Holandii, a z Wielkiej Brytanii – z Londynu. LeafxPro 2 to unikalny parasol dla rowerzysty. LeafxPro kojarzy się nieco z żaglem, nieco z kabiną skuterową.

LeafxPro 2 rowerowy parasol
LeafxPro 2 rowerowy parasol
LeafxPro 2 rowerowy parasol

Twórcy  parasola dla rowerzysty przy projektowaniu skupili się przede wszystkim na aerodynamice. Gwarantują, że rowerzyści mogą łatwo pokonać opór powietrza, nawet przy bardzo silnych podmuchach wiatru. LeafxPro jest tak zaprojektowane, że poradzi sobie z wiatrem wiejącym nawet 80 km/h.

Leafxpro składa się z modułów, dzięki czemu użytkownik może ustawić stopień ochrony w zależności od różnego rodzaju warunków pogodowych. Leafxpro posiada również elementy z materiału odblaskowego, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy.


Po zamontowaniu stałych elementów na rowerze, Leafxpro jest bardzo łatwy w montażu i demontażu, nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi i zajmuje tylko około 1 minuty.  Całość waży niewiele  —  najcięższy model 1,3 kg.

LeafxPro 2 rowerowy parasol
LeafxPro 2 rowerowy parasol
LeafxPro 2 rowerowy parasol
W ofercie dostępne są dwa dodatki, które można dołączyć do Leafxpro: akcesoria na silną ulewę oraz dziecięce. Akcesoria na silną ulewę zapewniają ochronę pleców i boków jeźdźca. Wyposażenie dziecięce zapewnia ochronę dzieci przewożonych w fotelikach. Akcesoria na silną ulewę oraz dziecięce mogą być również łączone dla zapewnienia ochrony zarówno kierującego rowerem, jak i dla dziecka.

Testy Leafxpro prowadzone były w 2015 roku. W lipcu br. rusza produkcja, a rowerowy parasol będzie dostępny w sprzedaży już w październiku. Ruszyła także przedsprzedaż, a więcej informacji znajduje się tutaj.

Autor: E. Domańska
Źródło: Crowdfundingpr
0
Komentarze do:

LeafxPro 2, czyli rowerowy parasol

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl