Strona główna » Tagi - Samochody » Land Rover
Range Rover SVAutobiography Range Rover SVAutobiography: luksusow w każdym calu
. // 31. 03. 2015

Land Rover oficjalnie zaprezentował zdjęcia nowego Range Rovera SVAutobiography, którego publiczny debiut będzie miał miejsce podczas salonu New York Auto Show. więcej »

Land Rover Defender by Paul Smith
E. Domańska // 24. 03. 2015

Brytyjski projektant odzieży Paul Smith zaprojektował Land Rovera Defender zainspirowanego brytyjską wsią. Unikalny Defender został ręcznie wykonany przez dział Special Vehicle Operations Land... więcej »

Land Rover Defender Limited Edition Land Rover Defender - edycje specjalne na ostatni rok produkcji
K. Szreder // 07. 01. 2015

Walijska wyspa Anglessey, rok 1947 to na tutejszej plaży Zatoki Red Wharf, Maurice Wilks naszkicował na piasku wzór jednej z najsłynniejszych terenówek. Traf chciał, że był u jego boku jego... więcej »

Land Rover Defender Ultimate RS od Urban Truck
E. Domańska // 03. 01. 2015

Brytyjski tuner Urban Truck zmodyfikował w Land Roverze Defender jednostkę LS3 V8 o pojemności 6.2-litra i podkręcił moc z 430 KM do 500 KM. Ponadto samochód otrzymał podwójny wydech ze stali... więcej »

Land Rover Defender Land Rover Defender - zaskoczenia nie będzie
K. Szreder // 20. 10. 2014

Hej Kahn dawno się nie widzieliśmy, ale u Ciebie chyba wszystko po staremu, styl ten sam? Podziwiam szczerze i otwarcie konsekwencję z jaką działa Brytyjski tuner. Jeśli skusi się na bardziej... więcej »

Land Rover Discovery Sport Land Rover Discovery Sport - oficjalnie
K. Szreder // 03. 09. 2014

Salon w Paryżu i szereg debiutów za równy miesiąc, ale co rusz producenci decydują się na ujawnienie szczegółów, jedni ujawniają mniej drudzy więcej. Anglicy zdecydowanie postawili na tę... więcej »

Następne »« Poprzednie