Strona główna » Tagi - Serwis główny » Lamborghini
Valentino Balboni Lambo A na emeryturze zarabiać na najbogatszych! To jest plan!
K. Szreder // 10. 08. 2016

Valentino Balboni od 1973 roku wykonywał dla wielu zawód marzeń - był kierowcą testowym Lamborghini. W roku 2008 przyszedł czas na ustąpienie miejsca młodszym i przejście na emeryturę. więcej »

Lamborghini Huracan Taxi Uber MyTaxi dajcie spokój! To dopiero przewoźnik!
K. Szreder // 12. 05. 2016

Czy warto wydawać ciężkie pieniądze na ślubny transport? Doskonale wiecie, że moim zdaniem nie warto, ale to twoje pieniądze i jeśli są zarobione uczciwie, wydawaj jak chcesz. Firma... więcej »

BMC alpenchallenge AC01 IGH edizione speciale Lamborghini Lamborghini na dwóch kółkach
. // 07. 12. 2015

Dynamiczny, elegancki design, bardzo dobra wydajność i najwyższej jakości komponenty – taki właśnie jest rower BMC alpenchallenge AC01 IGH edizione speciale Lamborghini, będący efektem... więcej »

Lambo Miś Maskotka Lamborghini i Mandat
K. Szreder // 24. 11. 2015

Romantyczni i szarmanccy faceci to gatunek wymierający. Coś w drodze ewolucji poszło nie tak, albo my wybrałyśmy nieodpowiednią drogę. Wszystko umiemy zrobić same koło zmienić,... więcej »

Lamborghini 88 Tauri smartfon Lamborghini 88 Tauri – supersmartfon za 6 tys. dolarów
E. Domańska // 10. 01. 2015

Co można zrobić, gdy dysponuje się wolnymi środkami finansowymi w wysokości 6 tys. dolarów amerykańskich? Można na przykład zakupić smartfona, a w zasadzie supersmartfona,... więcej »

lamborghini komputer Lamborghini jako komputer stacjonarny!
K. Szreder // 03. 03. 2014

Musi być nie tylko funkcjonalnie, ale również pięknie! Wydawać by się mogło, że tę zasadę wyznają tylko kobiety. Nic bardziej mylnego, jeśli wkraczamy na działkę auto/moto to ta kwestia... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Lamborghini

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl