Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Kupujesz dom dostajesz Lambo!

Kupujesz dom dostajesz Lambo!

Damac Dubaj promocja
Dodano: 11. 01. 2016
Tagi: Promocje, Dubaj, Promocja, DAMAC

15 lutego 1996 roku w Dubaju ruszyła spektakularna maszyna zwana Dubajskim Festiwalem Zakupów. Początkowo miała być wydarzeniem czysto handlowym, ale do wszystkiego trzeba dorobić przecież ideologię i nadać głębszy sens. W przypadku tego wydarzenia mamy hasło przewodnie - Jeden Świat, Jedna Rodzina, Jeden Festiwal. To nie lada gratka dla miłośników mody, kosmetyków, kuchni ale także jak się okazuje nieruchomości. Jeden z deweloperów przygotował dla swoich klientów ciekawą promocję. 

Jeśli zakupisz dom lub apartament od DAMAC w czasie Dubai Shopping Festival i wpłacisz 20% zaliczki możesz liczyć na mały bonus. Przy tańszych nieruchomościach, których ceny startują od 189 tysięcy dolarów przedsiębiorca dorzuca klientowi BMW serii 7 lub Porsche 911. 
Zobacz także: Rośnie liczba aut w Dubaju »
Jeśli interesuje nasz nieco większa inwestycja wymagająca większego zastrzyku gotówki możemy liczyć na nieco większy bonus w postaci Lamborghini Huracan. Chociaż patrząc na tamtejsze drogi, nie jest to jakaś przesadna ekstrawagancja. Nie mniej mieć a nie mieć... To co znajdą się chętni?
Damac Dubaj promocja
Damac Dubaj promocja
Damac Dubaj promocja
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Kupujesz dom dostajesz Lambo!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl