Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Kup kalendarz i razem z Toyotą wesprzyj schronisko VIVA w Korabiewicach

Kup kalendarz i razem z Toyotą wesprzyj schronisko VIVA w Korabiewicach

Kalendarz Korabki Toyota
Toyota nawiązała w tym roku współpracę ze schroniskiem Viva w Korabiewicach. Okazją do tego była sesja fotograficzna Toyoty AYGO, w której wzięła udział suczka Tayga.

W marcu Toyota zaangażowała się w poszukiwanie nowych opiekunów dla Taygi i innych bezdomnych zwierząt. Dziś rusza kolejna akcja charytatywna na rzecz schroniska Viva. Tym razem Toyota pomogła przygotować specjalny kalendarz poświęcony czworonogom.

Kalendarz Korabki Toyota
Kalendarz Korabki Toyota
Kalendarz Korabki Toyota
W tym roku Toyota zrealizowała kampanię promującą kolekcję czterech kompozycji kolorystycznych Toyota Selection dla Toyoty AYGO. W sesji fotograficznej wzięła udział suczka Tayga ze schroniska fundacji Viva w Korabiewicach. Współpraca z ośrodkiem zaowocowała zaangażowaniem Toyota Motor Poland w pomoc placówce oraz jej podopiecznym.
Tayga świetnie sprawdziła się podczas sesji zdjęciowej. Toyota postanowiła pomóc znaleźć dla niej nowy dom. W marcu został opublikowany film zrealizowany wspólnie przez Fundację Viva oraz Toyota Polska, poświęcony schronisku i jego podopiecznym. Jarosław Bąk z Działu Marketingu w Toyota Motor Poland oraz Irena Kowalczyk, koordynator schroniska Viva w Korabiewicach, zachęcają w nim do adopcji Taygi i pozostałych podopiecznych.

Kalendarz Korabki Toyota
Akcja zakończyła się sukcesem – Tayga znalazła nowy dom. Nowi opiekunowie Taygi dowiedzieli się o możliwości adopcji tego uroczego psa z Facebooka. Jednocześnie Toyota pomagała zebrać fundusze na wsparcie schroniska.

Toyota Polska nie przestała się interesować losami schroniska w Korabiewicach. Właśnie rusza kolejna akcja zbierania środków na pomoc w budowie drogi dojazdowej. Piętnaścioro podopiecznych fundacji wzięło udział w sesji zdjęciowej do specjalnego kalendarza. Osoby, które go kupią, będą miały okazję dowiedzieć się więcej o mieszkańcach placówki oraz wesprzeć szlachetny cel.

„Po raz kolejny połączyliśmy siły z Toyotą, aby zebrać środki na funkcjonowanie naszego schroniska. Tym razem chodzi o budowę drogi. Chcemy, żeby nasze schronisko było coraz lepsze, aby nasze zwierzęta miały lepsze warunki” – powiedziała Irena Kowalczyk, koordynator placówki w Korabiewicach.

„Zachęcamy Was do kupowania kalendarzy, wspierania schroniska w Korabiewicach oraz do świadomych adopcji. Tutaj czeka na Was wielu wspaniałych czworonożnych przyjaciół. To dzięki Wam ich historie mogą mieć szczęśliwe zakończenie” – zaapelował Jarosław Bąk, który trzy lata temu zaopiekował się pochodzącym ze schroniska psem Rico.

Strona, na której można zamówić kalendarz: https://www.drogakorabek.pl/#/
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Kup kalendarz i razem z Toyotą wesprzyj schronisko VIVA w Korabiewicach

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: