Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Krzysztof Hołowczyc zwycięża w Italian Baja

Krzysztof Hołowczyc zwycięża w Italian Baja

Krzysztof Hołowczyc
Dodano: 21. 03. 2010
Tagi: Baja, Hołowczyc, Orlen Team

Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin jako pierwsi w historii Polacy zostali zwycięzcami włoskiej eliminacji Pucharu FIA w Rajdach Terenowych Baja - Italian Baja. Zawodnicy ORLEN Team byli dziś bezkonkurencyjni zwyciężając podczas obu prób sportowych.Krzysztof Hołowczyc
Krzysztof Hołowczyc
Krzysztof Hołowczyc
Krzysztof Hołowczyc
Krzysztof Hołowczyc
Krzysztof Hołowczyc
W sumie kierowca ORLEN Team wygrał cztery spośród sześciu rozgrywanych podczas rajdu OSów i wypracował sobie 3 minuty i 49 sekund nad kolejnym w stawce Ukraińcem Bogdanem Nowickim. Tym samym Krzysztof Hołowczyc awansował na drugą pozycję w łącznej klasyfikacji Pucharu Baja tracąc zaledwie jeden punkt do lidera.
Chyba udało się odczarować nasze zwycięstwa. Śmiejemy się z Jean-Markiem, że powtarza się sytuacja z Rosji. Nasze auto zostało ponownie gruntownie rozebrane. Wszystko zostało bardzo precyzyjnie sprawdzone, punkt po punkcie. Tym razem komisja techniczna dysponowała wszystkimi niezbędnymi przyrządami i nie wykryła żadnej nieprawidłowości. Możemy się więc cieszyć zwycięstwem – powiedział Krzysztof Hołowczyc.
Autor: Ł. Łuniewski
Źródło: informacja prasowa
0
Komentarze do:

Krzysztof Hołowczyc zwycięża w Italian Baja

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: