Strona główna » Aktualności » Korposzczur w wersji premium

Korposzczur w wersji premium

krzesło porsche
Dodano: 07. 04. 2016
Tagi: Porsche, Porsche 911, Meble

Marzę już o skończeniu szkoły na kierunku zootechnika i wyjściu w plener. O takiej regularnej, ciężkiej pracy u podstaw po której człowiek natychmiast widzi efekty i wie, że żyje chociaż za chwilę pada na łóżko bo ma dość. Kręgosłup chce popełnić samobójstwo a dłonie stają się wyzwaniem dla laboratoriów kosmetycznych w dziedzinie super nawilżających i zmiękczających produktów. Praca przy biurku mnie parzy, ale może byłoby inaczej gdybym nie siedziała na sosnowym krześle tylko wyjątkowym, premium, od Porsche

krzesło porsche
krzesło porsche
krzesło porsche
Wiecie, jeśli już przy tym biurku trzeba siedzieć, jeśli się to lubi i człowiek w tym odnajduje to dlaczego nie umilić sobie tych kilkunastu godzin ładnymi rzeczami. Jeśli interesujesz się motoryzacją to pewnie na jakimś etapie Twojego życia pojawiła się fascynacja Porsche. Jeśli nie przeszła zwróć uwagę na krzesło biurowe RS rodem z modelu 911. 

Mebel pokryty jest alcantarą z kontrastującymi przeszyciami. Dodatkowo mamy do dyspozycji elektrycznie ustawiane oparcie, haczyk na kurtkę i wygrawerowany emblemat na zagłówku. Na zakup Krzesła biurowego RS mogą sobie pozwolić Ci którym korporacja płaci całkiem solidne pieniądze, albo prezesi bowiem trzeba liczyć się z wydatkiem 5690 dolarów. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Korposzczur w wersji premium

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl