Strona główna » Kobieta » Lifestyle » Korki niestraszne Annie Cieślak. Tak aktorka "wozi się" po mieście

Korki niestraszne Annie Cieślak. Tak aktorka "wozi się" po mieście

Anna Cieślak

W tym samochodzie każdy czuje się dobrze. Potwierdza to aktorka, Anna Cieślak. W Mitsubishi ASX 2.0 4x4 AWD czuje się jak ryba w wodzie.

Artystka zwraca szczególną uwagę na zwrotność, dynamikę auta i napęd 4x4, który pozwala jej sprawnie poruszać się nawet po zakorkowanej Warszawie. Dzięki m.in. tym walorom Anna Cieślak nigdy, nigdzie się nie spóźnia.

Anna Cieślak
Anna Cieślak
Anna Cieślak

W dniach 16-18 września 2016 r., w Bronisławowie odbędzie się I Zlot Mitsubishi. Impreza kierowana jest do właścicieli oraz miłośników aut tej marki. Zlot będzie utrzymany w formie motoryzacyjnego pikniku rodzinnego.

Głównym punktem wydarzenia są trzy trasy przejazdowe przeznaczone dla różnych modeli Mitsubishi: trasa sportowa organizowana w formie rajdu amatorskiego, trasa turystyczna w formie rajdu krajoznawczego oraz trasa terenowo-turystyczna w formie rajdu krajoznawczego drogami szutrowymi.

Podczas imprezy nie zabranie aktywności sportowych, ciekawych zadań konkursów, aspektów turystycznych oraz atrakcji dla najmłodszych.
 Więcej informacji na temat I Zlotu Mitsubishi znajdziesz tutaj

Autor: E. Domańska
Źródło: Agencja TVN
0
Komentarze do:

Korki niestraszne Annie Cieślak. Tak aktorka "wozi się" po mieście

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: