Strona główna » Tagi - Serwis główny » Kolory
białe auto Na jakie kolory stawiają Europejczycy?
K. Szreder // 25. 02. 2016

W całej Europie wśród kolorów wybieranych do wykończenia auta króluje biały. Od 2007 roku odsetek białych samochodów stale rośnie i obecnie stanowi aż 30%. Razem z czarnym,... więcej »

black car Czarne samochody? Władza mówi nie!
K. Szreder // 31. 01. 2015
Tagi: Odjechane, Kolory

Jeden lubi jak mu cyganie grają, inny jak mu buty śmierdzą - i nikomu nic do tego co się komu podoba i jaki ma gust. Teoretycznie, w praktyce bywa inaczej przynajmniej w Turkmenistanie. więcej »

NAJPOPULARNIEJSZE KOLORY Laur zwycięzcy dla bieli - najpopularniejsze kolory nadwozia
K. Szreder // 10. 12. 2014
Tagi: Kolory

And the winner is...! Tak tak to znowu on...biały. PPG Industries lider światowych dostawców farb i lakierów zaprezentował zestawienie najpopularniejszych barw w roku 2014 lider pozostał... więcej »

BMW PURE METAL SILVER BMW Pure Metal Silver - oto najdroższy odcień w palecie
K. Szreder // 01. 12. 2014

Holenderski ekonomista Ben Vollaard wszystkim kupującym samochody radzi wybierać nietypowe kolory nadwozia. Dlaczego? Takie odcienie jak na przykład żółty czy pomarańczowy mogą okazać się... więcej »

orange car Nietypowy kolor auta - większa wartość?
K. Szreder // 25. 06. 2014

Po wielu latach niełaski na podium najpopularniejszych kolorów aut wtargnął odcień biały. Razem z nim na przysłowiowym pudle znajduje sie też czerń i srebro. Okazuje się, że nie warto... więcej »

Kolory aut Najpopularniejsze kolory aut w 2012 roku
K. Szreder // 16. 12. 2012
Tagi: Badania, Kolory

Koniec roku to czas podsumowań, spółka DuPont opublikowała raport najczęściej wybieranych kolorów aut w minionych dwunastu miesiącach. Niekwestionowanym liderem w Europie została biel,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Kolory

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl