Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Kogo zobaczymy podczas 50. Rajdu Barbórki

Kogo zobaczymy podczas 50. Rajdu Barbórki

Inesa Tushkanova
Już 1-go grudnia rusza jubileuszowa 50. edyca Rajdu Barbórka, nie zabraknie na niej topowych nazwisk z polskiego podwórka takich jak Kajetan Kajetanowicz, Grzegorz Grzyb, Michał Bębenek, Michał Sołowow czy Maciej Oleksowicz. 

Swoją obecnośc potwierdziła Włoska załoga Simone Campedelli i Danillo Fappani a na zaproszenie Automobilklubu Polskiego odpowiedział również Luca Rossetti. Po raz drugi w Barbórce wystąpi najszybszy człowiek świata czyli Felix Baumgartner, w 2005 roku w końcowej klasyfikacji zajął 10. miejsce.

Inesa Tushkanova
Inesa Tushkanova
Inesa Tushkanova
Na trasie rajdu nie zabraknie również kobiet, Wilk & Żuk Rally Team w zeszłorocznej edycji zajeły 59. miejsce w klasyfikacji generalnej i 8. miejsce w klasie 1. Drugi występ w wyścigu zaliczy również Inessa Tshkanova, która w zeszłym roku zajęła 26. miejsce w generalce i 6. w klasie 2. 
Barbórka to także idealna okazja aby przyjrzeć się z bliska takim maszynom jak Citroen C4 WRC, Toyota Celica Turbo 4 WD, Lancia Delta Integrale czy Mitsubishi Lancer WRC. Inesa Tushkanova
Wilk & Żuk Rally Team
Wilk & Żuk Rally Team
Autor: K. Szreder
1
Komentarze do:

Kogo zobaczymy podczas 50. Rajdu Barbórki

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:
julia

Kogo zobaczymy podczas 50. Rajdu Barbórki

julia // 26.11.2012 15.23

inesę szanuję za osiągnięcia, ale totalnie nie rozumiem fenomenu jej urody


Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl