Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Kobieta na motocyklu
Travis Pastrana Travis Pastrana wystąpi podczas Nitro Circus Live w Warszawie!
ED // 28. 11. 2013

Już 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największe show sportów ekstremalnych na świecie, czyli Nitro Circus Live. Występ w Warszawie będzie ostatnim przystankiem NCL... więcej »

Valentino Rossi Rossi otwiera nowy rozdział w swojej karierze
E.D. // 01. 10. 2013

Dziewięciokrotny Mistrz Świata MotoGP od przyszłego sezonu będzie właścicielem własnego zespołu w najniższej kategorii wyścigowej Moto3. Na początek uspokajamy, że Valentino nie kończy... więcej »

Miller Joanna Miller mistrzynią MX Kobiet
. // 16. 09. 2013

W miniony weekend (14/15.09) na torze w Dębskiej Woli odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Polski Kobiet MX oraz Puchar Polski w klasach MX65, MX2 i MXKobiet. W sobotę najwięcej emocji... więcej »

Rajd Teraz Kobiety Ostatnie miejsca w Rajdzie Teraz Kobiety!
E.D. // 13. 09. 2013

Masz samochód osobowy i chcesz sprawdzić swoje umiejętności za kółkiem? Jesteś ciekawy nowych doświadczeń i adrenaliny związanej z sportami motoryzacyjnym? Dbasz o zdrowie swoje i bliskich?... więcej »

Fot: Media4U Gosia Rdest: Z przygodami na Snetterton 300
E.D. // 11. 09. 2013

Uczestnicy BRDC Formula 4 po raz drugi w tym sezonie spotkali się na blisko pięciokilometrowym obiekcie położonym w Norfolk, nie zabrakło reprezentującej płeć piękną i przede wszystkim... więcej »

Lara Vanneste Lara Vanneste pilotką Craiga Breena podczas Rajdu Polski
E. Domańska // 07. 09. 2013

Craig Breen, którego etatowy pilot Paul Nagle pojedzie w Rajdzie Australii z Andreasem Mikkelsenem, w tym samym terminie startuje w Rajdzie Polski. Na prawym fotelu zasiądzie Lara Vanneste,... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Kobieta na motocyklu

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl