Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Kobieta
Inessa Tushkanova - kierowca rajdowy i modelka
E. Domańska // 03. 08. 2014

Inessa Tushkanova, urodziła się na Ukrainie 17 lipca 1987 roku. Karierę modelki rozpoczęła w wieku lat 14. Największą popularność zyskała w 2011, gdy pojawiła się w sesji zdjęciowej w... więcej »

Susie Wolff Susie Wolff debiutuje w weekendzie wyścigowym F1
E. Domańska // 04. 07. 2014

W  dzisiejszej pierwszej sesji treningowej przed wyścigiem o Grand Prix Wielkiej Brytanii, w bolidzie zespołu Williamsa zasiada Susie Wolff. 31-letnia Szkotka jest żoną dyrektora... więcej »

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim zdobyła licencję wyścigową i już w najbliższą sobotę pojawi się na torze wyścigowym
, // 27. 05. 2014

Agnieszka Szulim rozpoczęła przygotowania do startu w wyścigach Volkswagen Castrol Cup. Już w najbliższą sobotę dziennikarka po raz pierwszy spotka się z samochodem wyścigowym – pucharową... więcej »

Gosia Rdest Gosia Rdest dziesiąta po pierwszej rundzie Volkswagen Castrol Cup
. // 02. 05. 2014

W miniony weekend na węgierskim Hungaroringu odbyła się pierwsza runda Volkswagen Catrol Cup 2014. Jedyna kobieta w stawce, Gosia Rdest ukończyła sobotni wyścig na dziesiątym,... więcej »

Gosia Rdest w Volkswagen Castrol Cup na cały sezon 2014
ED // 08. 04. 2014

W ubiegłym tygodniu na torze Slovakiaring pod Bratysławą odbyły się dwudniowe testy dla zawodników przygotowujących się do startu w tegorocznym Volkswagen Castrol Cup. Wśród nich była... więcej »

fot. Jacek Paluch Mniej niż miesiąc do Poland Trophy
ED // 16. 03. 2014

Niespełna miesiąc pozostał do inauguracji tegorocznego Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Pierwsza edycja rajdu rozpocznie się 4 kwietnia, w Bobolicach (woj. zachodniopomorskie). więcej »

Następne »« Poprzednie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl