Strona główna » Kobieta
Nikt nie ma prawa żądać w zastaw twojego dowodu osobistego
E. Domańska // 03. 08. 2016

Niby masz wybór: albo zostawiasz dokument tożsamości i wypożyczasz jakiś sprzęt, albo chronisz swoje dane osobowe, ale tym samym rezygnujesz z danej atrakcji. Jednak właściciele wypożyczalni... więcej »

Złoto czy srebro? Co dla Twojego dziecka?
K. Szreder // 01. 08. 2016

Rodzisz dziecko. Cud, radość i wzruszenie. A później zaczyna się codzienność, włączasz tryb zombie ( no chyba że urodziłaś anioła) i jedyne o czym marzysz to chwila odprężenia w wannie... więcej »

Korki niestraszne Annie Cieślak. Tak aktorka "wozi się" po mieście
E. Domańska // 31. 07. 2016

W tym samochodzie każdy czuje się dobrze. Potwierdza to aktorka, Anna Cieślak. W Mitsubishi ASX 2.0 4x4 AWD czuje się jak ryba w wodzie. Artystka zwraca szczególną uwagę na zwrotność,... więcej »

Dwie atrakcje na wakacje – Termy BUKOVINA i Polskie Koleje Linowe
. // 28. 07. 2016

Planowanie wakacji to nie lada wyzwanie! Musimy przewidzieć budżet, który możemy przeznaczyć na wypoczynek i zastanowić się, czy na wszystkie atrakcje wystarczy nam czasu. więcej »

Nie schładzaj zwierzęcia wodą. Możesz mu zrobić krzywdę
. // 14. 07. 2016

30°C i żar lejący się z nieba doskwierają nie tylko ludziom. Tropikalne upały, z którymi coraz częściej mamy do czynienia, źle znoszą również zwierzęta. Narażone są one nie tylko na... więcej »

Olejek brzozowy i jego magiczne właściwości
. // 10. 07. 2016

Brzoza jest jednym z najczęściej występujących drzew liściastych na terenie Polski, można je spotkać niemalże na każdym terenie naszego kraju – tak w górach jak i na nizinach. więcej »

Następne »« Poprzednie