Strona główna » Tagi - Samochody » Kobieta
Mercedes Klasa G Edition 35 Klasa G Edition 35 - edycja urodzinowa
. // 25. 10. 2014

Na rynku debiutuje ekskluzywna seria modeli G 350 BlueTEC oraz G 500 o nazwie „Edition 35”, która powstała w celu uczczenia trzydziestych piątych urodzin Klasy G. więcej »

Kobieta czy mężczyzna – kto jest lepszym kierowcą?
. // 10. 08. 2013

Stereotypy są bezlitosne. Kobieta za kółkiem myli kierunki i gubi się na drodze, mężczyźni tylko szukają okazji by się popisać. Czy płeć osoby kierującej naprawdę ma znaczenie? Zobacz... więcej »

Moto kobiety dla Kobiet Moto kobiety dla Kobiet - w obiektywie
K. Szreder // 17. 03. 2013

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle! Podesłał nam również śnieżycę, która skutecznie zatrzymała kilka atrakcji, ale nie przejmujemy się jeśli na coś wpływu nie mamy. więcej »

Audi A1 Diamond Edition Audi A1 Diamond Edition - uwodzi kobiety
E.Domańska/K.Szreder // 14. 04. 2011

Audi A1 jest należy do samochodów, które sprawiają, że siedząc w nim czujesz powiew luksusu. Ale najwyraźniej niektórym to nie wystarcza. Norweski importer marki Harald A. Møller AS wraz z... więcej »

Ducati i Mercedes Kobieta Vs. Mężczyzna - Ducati Vs. Mercedes kto wygra to starcie?
E.Domańska/K.Szreder // 28. 03. 2011

Słoneczny poranek, zmysłowa blondynka, przystojny brunet śpiący obok… Tak zaczyna się jedna z dwóch reklam promujących Mercedesa-Benz C63 AMG Coupe.  Co dalej? Romantyczny poranek? Tak,... więcej »

Land Rover Discovery Land Rover kandydatem na kobiecy samochód roku
K. Szreder // 04. 08. 2010

O Kobiecym Samochodzie roku wybranym przez panie związane z motoryzacją już pisaliśmy o czym możecie przeczytać klikając w chmurkę. Zobacz także: Kobiecy Samochód Roku 2010 »Natomiast... więcej »

Następne »

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl