Strona główna » Tagi - Serwis główny » Kobieta
damski parking Parking dla kobiet - czyli o zmianie poglądów słów kilka
K. Szreder // 05. 08. 2015

Lotnisko we Fraknfurcie sprawiło, że w sieci znów się zagotowało. Ot wystarczyło wydzielić w strefie parkingowej "dział damski" i wszyscy grzmią. Ów strefa dla płci pięknej wyróżnia... więcej »

kobieta mechanik Kobieta w warsztacie - łamanie stereotypów od technikum
K. Szreder // 26. 05. 2015

Ogólne stereotypy płci stają się punktem wyjścia dla dalszych stereotypowych przekonań na temat pracy zawodowej kobiet i mężczyzn. W 1986 roku psycholog Philip Goldber przeprowadził wśród... więcej »

bmw gotówka Kobieta sparaliżowała pracę salonu BMW płacąc gotówką
K. Szreder // 24. 04. 2015

Kobiety są wredne? Nigdy! Złośliwe? No może nieświadomie...O te dwie cechy mogą podejrzewać Panią Li, mieszkankę miasta Zhengzhou pracownicy tamtejszego salonu BMW. Klientka udała się do... więcej »

babcia porsche Starsza pani i Porsche - duet doskonały!
K. Szreder // 20. 04. 2015

Wiek emerytalny podniesiony, dzisiejsze 40-latki nierzadko wyglądają lepiej niż ich o połowę młodsze córki, żyjemy dłużej, aktywniej i szybciej. Więc zwalnianie tempa po 70 urodzinach nie... więcej »

Pin Up Poznań Zostań Pin-Up Girl Poznań Motor Show!
K. Szreder // 04. 03. 2015

Niby nie chcemy być traktowane podmiotowo, niby burzymy się na obecność modelek na Targach Motoryzacyjnych a jednak konkursy takie jak Pin-Up Girl cieszą się dużą popularnością. więcej »

targi kobiety Targi w Szanghaju bez atrakcyjnych hostess
K. Szreder // 20. 02. 2015

Kobieta to szalenie wierne stworzenie, jeśli raz jej przypasujesz masz szanse wkupić się w łaski na długie lata. Ba! To najlepszy "słup na ogłoszenia", reklama w kręgu znajomych to przecież... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Kobieta

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl