Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Klaudia Podkalicka na drugim miejscu - Baja Poland 2013

Klaudia Podkalicka na drugim miejscu - Baja Poland 2013

Klaudia Podkalicka
Baja Poland 2013 już za nami – tegoroczny wyścig z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci Klaudii Podkalickiej, której udało się wywalczyć miejsce na podium.

Klaudia Podkalicka i Piotr Binaś ukończyli rajd Baja Poland na drugiej pozycji w klasyfikacji FIA Central European Zone Cross-Country Championship. Szczecinianka, która wraz ze swym partnerem jeździ w barwach otoMoto, nie ukrywa swojej radości po weekendowych zawodach.

Klaudia Podkalicka
Klaudia Podkalicka
Klaudia Podkalicka
Baja Poland 2013 za nami. Dla naszego zespołu otoMoto Team był to wspaniały weekend rajdowy! Brak mi słów do opisania tego, co czułam na mecie! Mamy pudło w FIA CEZ, ostatecznie ukończyliśmy na drugiej pozycji ! Piotr, zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Dziękuję Ci bardzo za rajd, za te emocje od środka i wspaniałe zakończenie! Tegoroczny rajd był bardzo trudny. Wymagające odcinki, masa kurzu na prologu i na odcinkach w Drawsku pomorskim... to trudno opisać, to trzeba zobaczyć! Wczoraj z zespołem świętowaliśmy i chciałabym, aby każdy z Was mógł być z nami! Prawie płakałam ze zmęczenia, ale kop w postaci walki o pudło tylko mnie budował i wiem, że jestem w stanie jechać zdecydowanie w momencie, kiedy auto mi daje taką możliwość...Wczorajsza jazda to walka o wszystko! Jechaliśmy na 100% o pudło i jak się ostatecznie okazało, do pierwszej pozycji zabrakło +1.14.00! - mówi Klaudia Podkalicka.
Drugie miejsce jest także niemałym zaskoczeniem dla partnera Podkalickiej. Jechałem do Szczecina walczyć o wysoką pozycję z Klaudią, ale takiego miejsca - powiem szczerze - nie zakładaliśmy! Nasze podejście zmieniło się szybko, po drugim odcinku w Drawsku Pomorskim, po przeanalizowaniu wyników wyszło, że jesteśmy blisko pudła, a nawet już na nim. - przyznaje Piotr Binaś.
Autor: E.D.
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Klaudia Podkalicka na drugim miejscu - Baja Poland 2013

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: