Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Klasa G Edition 35 - edycja urodzinowa

Klasa G Edition 35 - edycja urodzinowa

Mercedes Klasa G Edition 35
Dodano: 25. 10. 2014
Tagi: Mercedes, Mercedes G, Kobieta, Mercedes-Benz klasy G

Na rynku debiutuje ekskluzywna seria modeli G 350 BlueTEC oraz G 500 o nazwie „Edition 35”, która powstała w celu uczczenia trzydziestych piątych urodzin Klasy G.

Wersję „Edition 35” wyróżniają lakierowane na czarno obręcze o średnicy 18 cali oraz zderzaki, osłony nadkoli, boczne lusterka i listwy dachowe w tym samym kolorze, kontrastujące z białym lakierem designo mystic white bright lub srebrnym palladium silver metallic. Nabywcy preferujący bardziej subtelny efekt mogą również zdecydować się na karoserię w czarnym odcieniu obsidian black metallic.

Mercedes Klasa G Edition 35
Mercedes Klasa G Edition 35
Mercedes Klasa G Edition 35
Standardowe wyposażenie obejmuje pakiety Sport z osłonami nadkoli AMG i sportowym wydechem (ten ostatni zarezerwowany jest tylko dla modelu G 500) oraz Chrome, z chromowanymi akcentami wlotu powietrza oraz wykończenia kabiny.
Wnętrze Klasy G „Edition 35” dopasowano do jej ekskluzywnego charakteru. Skórzana tapicerka oferowana jest w dwóch zestawieniach kolorystycznych kontrastujących z czerwonym obszyciem. Luksusową atmosferę podkreśla pakiet Exclusive z obszytą skórą deską rozdzielczą, kierownicą AMG, panelami ozdobnymi designo w kolorze lśniącej czerni, podsufitką pokrytą czarną mikrofibrą DINAMICA oraz wielokonkturowymi fotelami z wentylacją.

Mercedes Klasa G Edition 35
Mercedes Klasa G Edition 35
Ceny wersji „Edition 35” w Niemczech startują od 101 031 euro (G 350 BlueTEC).
Autor: .
Źródło: mototarget
0
Komentarze do:

Klasa G Edition 35 - edycja urodzinowa

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: