Strona główna » Tagi - Serwis główny » Kierowca
Krew za punkty karne Oddaj krew zbij punkty karne - projekt PJN
K. Szreder // 08. 08. 2013

Kilka dni temu PJN na konferencji prasowej w Katowicach, przedstawił projekt zmiany w ustawie o ruchu drogowym i w rozporządzeniu ministra spraw wewnętrznych ws. postępowania z kierowcami... więcej »

blondynka Typy kierowców na wesoło!
K. Szreder // 03. 09. 2011

Jak najlepiej rozpocząć dzień? Przy kawie i na wesoło. 1. Dresiarz za kółkiem Opis osobowości: Zwykle osobowości brak, choć występują tutaj szczątkowe cechy takie jak: złośliwość,... więcej »

znaki Zodiaku Powiedz mi kiedy się urodziłaś, a powiem Ci jakim jesteś kierowcą...
E. Domańska // 02. 02. 2011

Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, że fakt urodzenia się w określonym dniu, a co za tym idzie - przynależność do znaku zodiaku, może mieć wpływ na to jakim jestem kierowcą (tudzież:... więcej »

kobieta za kierownica Weź kierownicę w swoje ręce!
E.Domańska // 12. 01. 2011

Brytyjczycy najwyraźniej uwielbiają przeprowadzać badania rynku związane z motoryzacją. Dotarłyśmy do kolejnego badania, którego wyniki zostały właśnie opublikowane. więcej »

Irytujący pasażer Dwoje to już tłum, czyli: jaki typ pasażera doprowadza nas do białej gorączki?
E.Domańska // 04. 12. 2010

Naukowcy odkryli, że przeciętny właściciel samochodu zostaje wyprowadzony z równowagi przez pasażerów, co najmniej trzy razy w czasie typowej jazdy. Co ciekawe,... więcej »

sprawdzanie poziomu oleju Kobiety mniej dbają o samochody niż mężczyźni...?
E.Domańska // 17. 11. 2010

Natknęłam się ostatnio na badanie przeprowadzone wśród użytkowników samochodów, którego wynik został podsumowany następującą konkluzją: kobiety zasiadające za kierownicą unikają... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Kierowca

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl