Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Kees K2GO - mała waga dobry design

Kees K2GO - mała waga dobry design

Kees K2
Dodano: 17. 03. 2016
Tagi: Dziecko, Wózek, Dzieci, Wózek dziecięcy, Kees K2GO

Co jak co, ale na wiosnę potrzebna jest mała odmiana. Wprowadzenie do otoczenia solidnej dawki koloru sprawia, że walka z wiosennym przesileniem nie jest taka straszna. Energetyczną kolorystyczną bombę szczególnie docenią młode matki, które rano bywają "wampajerami" bo a to brzuszek boli, a to zęby idą a to jeszcze coś innego. 

Kees K2
Kees K2
Kees K2
Przed Wami Kees K2Go kompaktowy wózek spacerowy. Oferta "wózkowych mikrusów" stale się powiększa, producenci postanowili zadbać o matki, które niekoniecznie mieszkają w blokach z windami albo o te które jeżdżą raczej małym hatchbackiem a nie potężnym SUV-em. Kees K2Go wyróżnia się przede wszystkim niską wagą - 6,5kg dodatkowo składa się do bardzo małych rozmiarów, nie zajmie wiele miejsca w przestrzeni bagażowej. Wymiary po złożeniu 46 x 28 x 53cm. 
Zobacz także: Złoż wózek i schowaj go do torebki! »
Zawieszenie bazuje na czterech piankowych kołach, przednie są obrotowe. Wymiary po rozłożeniu to 46 x 103 x 63cm rączka na wysokości 103 cm. Oparcie rozkładane jest do pozycji leżącej, więc spacerowe śpiochy będą odpoczywały komfortowo. Poza tym budka posiada daszek przeciwsłoneczny z okienkiem wentylacyjnym i stały podnóżek.

Dostępny jest w trzech kolorach black, pink i multiblue, ale to chyba ten ostatni najbardziej przyciąga wzrok. Cena około 800 zł. 
Kees K2
Kees K2
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Kees K2GO - mała waga dobry design

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl