Strona główna » Tagi - Motocykle » Kaski motocyklowe
Kask Deryck Todd Rockowy przepych na kasku od Deryck'a Todda
K. Szreder // 21. 02. 2015

Gdyby Doda jeździła na motocyklu z pewnością po kask udałaby się do kontrowersyjnego projektanta Deryck'a Todda. Konikiem designera są czapki z daszkiem bogato zdobione kryształami,... więcej »

Kask Skwal Shark Skwal - kask z wbudowanymi diodami LED
K. Szreder // 19. 02. 2015

Przezorny zawsze...widoczny, a zwłaszcza motocyklista na drodze. Marka Shark na nadchodzący sezon do oferty wprowadza kaski, które w standardzie mają zamontowane i homologowane światła LED. więcej »

Mask Helmet - wyróżnij sie z tłumu
E. Domańska // 13. 09. 2014

Mask Helmet to francuska firma, która oferuje nietuzinkowe pokrowce na kaski motocyklowe i rowerowe. Ceny dla kasków otwartych wahają się między 20 - 30 €, natomiast dla kasków integralnych... więcej »

Ducati Multistrada D-Air Ducati Multistrada i kurtka z poduszką powietrzną
ED // 04. 04. 2014

Włoska firma produkująca odzież motocyklową wraz ze znaną marką Ducati przedstawiają pierwszą poduszkę powietrzną D-Air w kurtce całkowicie zintegrowaną z motocyklem. więcej »

Kombinezon z sytemem D-Air od BMW Motorrad i Dainese
E. Domańska // 03. 08. 2013

BMW Motorrad i Dainese poinformowały o rozpoczęciu długoterminowej współpracy, której celem będzie zwiększanie bezpieczeństwa biernego motocyklistów, zarówno na drogach publicznych,... więcej »

kask Reevu HUD Reevu prezentuje kask z systemem HUD
E. Domańska // 24. 07. 2013

Prezentowałyśmy już znajdujący się w sprzedaży kask Reevu z lusterkiem wstecznym, teraz firma stworzyła kask wykorzystujący technologię Head-Up Display (HUD). Obecnie wyświetlacze... więcej »

Następne »« Poprzednie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl