Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Kamera do zadań specjalnych od Mio

Kamera do zadań specjalnych od Mio

Kamera Mio MiVue M350
Jeśli Twoją pasją jest jazda na motocyklu lub skuterze, bądź po prostu lubisz aktywny tryb życia, Mio ma sprzęt idealny dla Ciebie. Kamera Mio MiVue M350 to nowy produkt od właściciela marki, firmy MiTAC.

Urządzenie jest wodoszczelne, ma wytrzymałą baterię i doskonałej jakości komponenty optyczne. To wszystko sprawia, że ta kamera sprawdzi się doskonale jako towarzysz podróży.

Kamera Mio MiVue M350
Kamera Mio MiVue M350
Kamera Mio MiVue M350
Marka Mio przedstawia kamerę MiVue M350, nowy produkt skierowany do motocyklistów, właścicieli skuterów i tych, którzy cenią sobie aktywny tryb życia. Kompaktowe rozmiary, niewielka waga i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest idealnym sprzętem do zadań specjalnych.
Zamontuj ją gdzie chcesz i zabierz gdzie chcesz

W komplecie z Mio MiVue M350 znajdziesz zestaw akcesoriów, dzięki którym łatwo i szybko zamontujesz kamerę na kasku lub kierownicy pojazdu. Uruchomienie nagrywania urządzenie komunikuje zapaleniem kontrolki LED, a także wibracją. Dzięki niej nie musisz zdejmować kasku, aby być pewnym, że podróż jest rejestrowana.

Kamera Mio MiVue M350
Kamera Mio MiVue M350
Kamera Mio MiVue M350
Kieszonkowe wymiary i waga zaledwie 90g oznaczają, że zawsze możesz mieć M350 przy sobie. Dlatego nowa kamera marki Mio  doskonale nadaje się na motocykl, jak i do innych aktywności outdoorowych. Konstrukcja kamery umożliwia także szybkie wyjęcie jej z dowolnego spośród dołączonych uchwytów. Możesz nagrywać, gdy tylko masz na to ochotę.

Kamera Mio MiVue M350
Urządzenie jest zgodne ze standardem IPX8. To oznacza, że jest wodoodporne i możesz rejestrować obraz także pod wodą. Kamera nagrywa na głębokości do 3 metrów przez godzinę, bez potrzeby korzystania z dodatkowych zabezpieczeń.

Nagrywaj non-stop

Do Mio MiVue M350 dołączona jest również wodoodporna ładowarka. To sprawia, że możesz nagrywać w każdych warunkach pogodowych, poruszając się np. motocyklem lub skuterem. Kamera rejestruje obraz również gdy jest podłączona do gniazdka. W ten sposób przy użyciu karty o pojemności 32 GB i włączonym trybie sportowym możesz zapisać 8 godzin materiału, bez nadpisywania plików. Bez konieczności ładowania baterii będziesz mógł natomiast nagrywać do 2 godzin materiału[1].

Nie przegap żadnego szczegółu

Ta niewielka kamera do zadań specjalnych zarejestruje wszystkie ważne lub ciekawe momenty, które mogą wydarzyć się na trasie. Umożliwia to szerokokątny obiektyw, który uchwyci każdy detal w zakresie 170 stopni. Zaawansowana optyka pozwoli na uzyskanie jasnego i ostrego obrazu nawet po zmroku.

Kamera posiada opcję szybkiego przełączania między trybami nagrywania, które odpowiadają za ostateczną jakość obrazu. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji może to być: 30 klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD 1080p lub tryb sportowy - 60 klatek na sekundę w 720p.

Naoczny świadek

Nagranie z kamery może pomóc Ci w rekonstrukcji zdarzeń podczas jazdy i rozstrzygnąć sporne sytuacje na drodze. Dzięki nagraniom możesz także przypomnieć sobie i znajomym najciekawsze momenty podróży, najpiękniejsze widoki czy też najbardziej widowiskowe wydarzenia na trasie.

Dzięki wyjściu HDMI po zakończeniu nagrywania możesz odtworzyć zapis z kamery na zewnętrznym wyświetlaczu. Natomiast aplikacja na PC – Mio MiVue Manager – pozwoli udostępnić film znajomym w serwisie Facebook.

Kamera Mio MiVue M350 jest dostępna w sklepach od połowy listopada, a jej sugerowana cena detaliczna to 879zł .
Autor: ED
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Kamera do zadań specjalnych od Mio

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: