Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Joie Spin 360 - samochodowy fotelik obrotowy

Joie Spin 360 - samochodowy fotelik obrotowy

Joie Spin
Jakiś czas temu był boom i szał na obrotowy wózek dziecięcy Orbit Baby. A skoro wózek można to dlaczego nie fotelik? Przed Wami Joie Spin obrotowy fotelik samochodowy z bazą ISOFIX. W jakim celu takie cuda? Cóż jeśli można, to trzeba robić wszystko by funkcjonowanie z dzieckiem było wygodne. Przy pomocy takiego fotelika Królewnę lub Królewicza można bez problemów usadzić i zapiąć. 

Fotelik brytyjskiej marki posiada możliwość montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Przodem od 9-18 kg, tyłem 0-18 kg z powodzeniem posłuży nawet do 4 roku życia. Dzięki możliwości obrotu, bez wypinania bazy możemy zmienić ustawienie fotelika. Wyposażony jest w "funkcję" Grow Together czyli zintegrowaną regulację wysokości zagłówka z pasami fotelika bez konieczności ich przekładania. Dodatkowo posiada 5-stopniową regulację kąta pochylenia fotelika w obu kierunkach, 6-stopniową regulację wysokości zagłówka i 5 punktowe, spinane centralnym zamkiem pasy bezpieczeństwa. 

Wygodę i komfort dziecka zapewnia panel wentylacyjny w skorupie, miękkie osłonki na pasy naramienne oraz pas krokowy i wysokiej jakości takniny - przyjemne i delikatne dla skóry malucha. Cena około 
Joie Spin
Joie Spin
Joie Spin
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Joie Spin 360 - samochodowy fotelik obrotowy

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: