Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Joanna Miller
fot. motocross.info.pl Asia Miller 14 w Katarze
. // 16. 03. 2014

Asia Miller najlepsza Polka w motocrosie ukończyła pierwszą rundę Motocrosowych Mistrzostw Świata na 14 miejscu. "Stres w końcu zszedł ze mnie. Zawody średnio udane. Obydwa starty bardzo... więcej »

Miller Joanna Miller mistrzynią MX Kobiet
. // 16. 09. 2013

W miniony weekend (14/15.09) na torze w Dębskiej Woli odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Polski Kobiet MX oraz Puchar Polski w klasach MX65, MX2 i MXKobiet. W sobotę najwięcej emocji... więcej »

Mistrzostwa Polski Kobiet MX - Dębska Wola
E.D. // 11. 09. 2013

W najbliższy weekend, 14 i 15 września, na torze w Dębskiej Woli, odbędą się Mistrzostwa Polski w Motocrossie Kobiet. Tor zlokalizowany na terenie nieczynnych wyrobisk Kopalni Wapienia... więcej »

Mistrzostwa Polski MX Kobiet - Lidzbark Warmiński Mistrzostwa Polski MX Kobiet - Lidzbark Warmiński
E.D. // 20. 08. 2013

Powoli zbliża się moment, w którym poznamy tegorocznych mistrzów Polski w MX. Zawody, które odbyły się w miniony weekend w Lidzbarku Warmińskim, dostarczyły wszystkim ogromnych emocji,... więcej »

Gosia Rdest Gosia Rdest prowadzi w klasyfikacji nagrody „Who Zoom Award” w Formule 4
. // 30. 07. 2013

Rywalizacja najlepszych młodych kierowców w międzynarodowym cyklu wyścigów Formuły 4 nabiera tempa. W gronie zawodników walczących o tytuł znajduje się reprezentantka Polski i jedyna... więcej »

Joasia Miller niepokonana podczas Mistrzostw Polski Kobiet MX
E.D. // 21. 05. 2013

Za nami wielkie emocje, jakich dostarczyli zawodnicy startujący na olsztyńskim torze przy ulicy Lubelskiej. Tym razem nie ilość, ale jakość zadecydowała o sukcesie imprezy. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Joanna Miller

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl