Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!

Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!

Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!
Dodano: 11. 03. 2016
Tagi: Motocykl, Motocykliści, Kampania Społeczna

Nie wiem jak u Was, ale u mnie wyraźnie słychać już pierwsze wiosenne pomruki motocyklistów. Słychać też pierwsze teksty - dawcy wyjechali na ulicę. Stereotypy mają się dobrze i sporo ich słychać nadal, a przecież motocykliści nie śpieszą się na tamten świat. Bywają motocykliści z sieczką zamiast mózgu, ale ludzi nieodpowiedzialnych spotkasz wszędzie niezależnie od zawodu i pasji. Motocykliści to też rodzice sama w bliskim otoczeniu mam parę, która kiedyś przyznając szczerze trochę los kusiła, ale kiedy urodziło się ich pierwsze dziecko, sytuacja zmieniła się diametralnie. Motocykl nadal funkcjonuje w ich życiu, ale teraz wyłącznie jako radość z jazdy a nie generator wyrzutu adrenaliny. 

Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!
Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!
foto: Agata Władyczka
Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!
Dlatego uważam za genialny pomysł na kampanię: Jesteśmy Rodzicami NIE wariatami. Za jej realizację odpowiada Agata Władyczka z FamilyPhotos.pl. W trakcie startujących jutro Wrocław Motorcycle Show 2016 będzie można podziwiać pierwszą wystawę zdjęć, która jest efektem pracy młodych rodziców i fotografów. Autorka tłumaczy, że w całej akcji chodzi o to by pokazać motocyklistów od tej "normalnej" strony. Jako rodziców pełnych pasji, którzy zarażają emocjami dzieci od maleńkości. Którzy uczą bezpieczeństwa, odpowiedzialności ale także spędzają wspólnie czas przy restauracji motocykli lub podczas wypraw. Do znudzenia można powtarzać, że warto uważać na drodze jeśli ma się do kogo wracać i nie chodzi tu wyłącznie o motocyklistów, ale wszystkich użytkowników dróg, rowerzystów, kierowców i pieszych. 
Zobacz także: #ThinkBike #RideSafe - na drodze włącz myślenie »
W ciągu czterech dni Agata Władyczka zrobiła serię zdjęć siedemnastu motocyklowym rodzinom. Jeśli mieszkacie we Wrocławiu lub macie blisko warto wpaść do Hali Stulecia i obejrzeć zdjęcia, zwłaszcza, że atrakcji dodatkowych będzie co nie miara! 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl