Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Jeep jak Harley? Oto Renegade Hell's Revenge

Jeep jak Harley? Oto Renegade Hell's Revenge

Jeep Renegade  Hell\'s Revenge
Dodano: 20. 06. 2016
Tagi: Jeep, Harley-Davidson, Harley, Jeep Renegade

Szczerze powiedziawszy nie jestem miłośniczką Jeepa Renegade. Jak na niego spoglądam to wydaje mi się, że ktoś wziął na rozmowę Suzuki Jimny postawił na stole białko, karnet na siłownię wręczył kontener kurczaków i wydał rozkaz rośnij jak świniak i tak oto mamy co mamy. 

Jeep Renegade  Hell\'s Revenge
Jeep Renegade  Hell\'s Revenge
Jeep Renegade  Hell\'s Revenge
Ja mogę sobie mieć sympatię lubi nie mieć, ale fakt jest taki, że Jeep Renegade ma się dobrze jeśli o sprzedaż chodzi, ba w rankingu brytyjskiego magazynu "4x4 Magazine" został najlepszym samochodem terenowym. Dziś chcemy go Wam przedstawić w nieco innej odsłonie, może bardziej zadziornej, może trochę szalonej. Otóż z okazji 25 edycji European H.O.G. Rally Jeep i Harley Davidson podjęli współpracę, efekty? Jeep Renegade Hell's Revenge!
Zobacz także: Wózki dziecięce Jeep - dla aktywnych rodziców  »
Cechy charakterystyczne? Bez wątpienia płomienie, które znamy z motocykli HD. Za ich stworzenie odpowiada doskonale znana Wam mini manufaktura Garage Italia Customs. Podobno nie było to hop siup, wymagało kilku warstw matowego lakieru bazowego, następnie cieniowania kolorami fluorescencyjnymi...generalnie trochę zabawy. 
Poza malowaniem Jeep Renegade Hell's Revenge dostał nowe opony, wzmocnioną osłonę podwozia, mocniejsze światła w technologii LED i pomarańczowe motywy we wnętrzu. Wiele wskazuje na to, że pod maską nie zadziało się nic nowego i jednostką napędzającą jest 2-litrowy diesel o mocy 170 KM. Jeep Renegade  Hell\'s Revenge
Jeep Renegade  Hell\'s Revenge
Jeep Renegade  Hell\'s Revenge
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Jeep jak Harley? Oto Renegade Hell's Revenge

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl