Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Japońskie obyczaje Walentynkowe i czekoladowy Smart

Japońskie obyczaje Walentynkowe i czekoladowy Smart

Czekoladowy Smart
Dodano: 26. 01. 2011
Tagi: Odjechane, Tuning, Smart, Smart ForTwo, Czekolada

Japonię już teraz ogarnął miłosny szał. Na każdym kroku, możemy dostrzec stoiska z walentynkowymi smakołykami głównie z czekolady.

14 lutego, tylko płeć żeńska rozdaje czekoladki. Słodkości daje się nie tylko chłopakowi czy mężowi, ale także żonatym kolegom z pracy oraz szefowi. Dlatego też, czekoladki dzielimy na dwa rodzaje "giri-choko" czyli czekoladki dawane z obowiązku, oraz "honmei-choko" czyli słodkości dla ukochanego. 

Czekoladowy Smart
Czekoladowy Smart
Czekoladowy Smart
"Honomei-choko" powinny być przygotowywane własnoręcznie, wtedy są oznaką prawdziwego uczucia. Okazją do rewanżu jest tak zwany "biały dzień" obchodzony 14 marca. Tego dnia, mężczyźni którzy w lutym zostali obdarowani czekoladą rewanżują się.
Dlatego też nie dziwi fakt, że to w Japonii miała miejsce premiera czekoladowego Smarta. Autorem projektu jest Tadaaki Wakamatsu. Czekoladowe motywy widzimy nie tylko z zewnątrz, wnętrze aż kipi gorzką czekoladą co najlepiej obrazują zegary. Jak mówią producenci: - Czekoladowy Smart został zaprojektowany z myślą o kobietach, aby mogły spędzić słodki czas za kierownicą. Istna bomba kaloryczna! Czekoladowy Smart
Czekoladowy Smart
Czekoladowy Smart

Czekoladowy Smart
Czekoladowy Smart
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Japońskie obyczaje Walentynkowe i czekoladowy Smart

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: